ورزشی

گفتند دیوانه ای پیشنهاد رئال مادرید را رد می کنی!

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716678/42

زمان: 21:49  
1399/08/10

بازدید: 17,188

رابرت پیرس:

رابرت پیرس، ستاره سابق آرسنال در مورد دلایل رد پیشنهاد رئال مادرید سخن گفت.

به گزارش “آلانه”، بعد از درخشش در سالهای پایانی هزاره قبل در لباس مارسی بود که تیم های بزرگی در فوتبال اروپا برای خرید رابرت پیرس، ستاره تکنیکی و فرانسوی اقدام کردند. البته رابرت پیرس در نهایت راهی آرسنال شده و روزهای فوق العاده ای را نیز در آن دوران طلایی توپچی ها سپری کرد. حالا رابرت پیرس در مورد نقش آرسن ونگر در این انتقال صحبت کرده است.

 

 

رابرت پیرس گفت: “لحظه سختی بود، احساس کردم که از موقعیت خوبی برخوردار هستم، زیرا باید یک گزینه را از بین رئال مادرید، یوونتوس و آرسنال انتخاب می کردم. تقریبا با رئال مادرید توافق کرده و قرارداد بسته بودم، اما آرسن ونگر چند بار با من تماس گرفت و و در پایان من را متقاعد کرد که به حرفش را گوش داده و آرسنال را انتخاب کنم.

 

خانواده من واقعا دوست نداشتند که من به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ منفی دهم، زیرا مادر من نیز اهل اسپانیا و متولد اویدو است. وقتی به او زنگ زدم تا خبر بدهم قصد دارد به آرسنال بروم و می خواهم پیشنهاد رئال مادرید را رد کنم، او به من گفت تو دیوانه ای، تو که انگلیسی بلد نیستی و با چنین شرایط باید به اسپانیا بروی. همه به من گفتند که بهتر است راهی رئال مادرید شوی، اما من حرف کسی را گوش ندادم و به پیشنهاد آرسنال پاسخ مثبت دادم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا