ورزشی

کونته: لطفا حرف در دهان من نگذارید

کد خبر: 1716695/52

زمان: 23:31  
1399/08/10

بازدید: 6,093

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر معتقد است که تیمش باید در ضربات آخر خیلی بهتر از اینها عمل کند.

به گزارش “آلانه”، در حالی که به نظر نمی  رسید لیورپول برای پیروزی در بازی خانگی امشب مقابل وستهام کار دشواری پیش رو خود داشته باشد اما شاگردان یورگن کلوپ نهایتاً به سختی و با نتیجه 2-1 حریف خود را شکست دادند تا موقتا به صدر جدول رقابت های لیگ برتر صعود کرده باشند.

 

 

 

 

آنتونیو کونته در پایان بازی گفت: ” این اولین مسابقه ای نبود که ما بر بازی کاملاً مسلط باشیم اما نهایتاً نتیجه دلخواه را کسب نکنیم. اگر در فوتبال گل نزنید طبیعتا پیروز هم نخواهید شد. ما بازهم موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم، اشتباهات زیادی مرتکب شدیم که اصلا خوب نیست. برعکس پار ما این کار را به خوبی انجام داد چرا که آنها با دو موقعیت به دو گل دست یافتند.

 

ما باید از فرصت‌های خود بیشترین استفاده را داشته باشیم چرا که در غیر اینصورت بهای آن را اینگونه پرداخت خواهیم کرد. ما فرصت های زیادی را ایجاد کردیم اما مسئله مهم ضربات نهایی بود. “

 

 

 

 

کونته در واکنش به سوالی مبنی بر ضعف بازیکنانش با توجه به صحبت هایی که مطرح کرده نیز گفت: ” لطفاً آن چیزی که من می گویم را تغییر ندهید. من فقط گفتم که ما باید در ضربات آخر مصمم تر عمل کنیم. من هرگز در مورد فرد خاصی صحبت نکردم پس حرف در دهان من نگذارید.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا