ورزشی

کلن 1 – 2 بایرن؛ پیروزی با درخشش آلمانی ها

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بایرن مونیخ که در هفته های اخیر در بوندسلیگا روی نوار پیروزی قدم برمی دارد، امروز کار دشواری برای غلبه بر کلن داشت و با دو گل توماس مولر و سرژ گنابری در مقابل تک گل دومینیک درکسلر به برتری دست یافت.

 

بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله در دقیقه 13 به گل رسید. با برخورد ضربه سر سرژ گنابری به دست مدافع کلن، این تیم ضاحب یک ضربه پنالتی شد که توماس مولر علیرغم تشخیص صحیح دروازه بان حریف موفق به گلزنی شد.

 

 

 

دقایقی بعد و روی یک موقعیت ایستگاهی بود که کلن فرصت خوبی برای به ثمر رساندن گل تساوی پیدا کرد، اما ضربه جاکوبس با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 26 و روی همکاری لروی سانه و نیکلاس سوله بود که بایرن مونیخ می توانست به گل دوم دست یابد، اما ضربه لروی سانه در اختیار تیمو هورن قرار گرفت.

 

اما در اواخر نیمه اول بایرن مونیخ موفق شد به گل دوم هم دست پیدا کند. روی پاس جاشوا کیمیچ، سرژ گنابری در سمت راست صاحب موقعیت شده و با حرکت به سمت وسط و ضربه ای دقیق با پای چپ توانست گل دوم تیمش را نیز به ثمر برساند و در نهایت بایرن مونیخ با برتری 0-2 راهی رختکن شد.

 

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بود که بایرن تا آستانه به ثمر رساندن گل سوم نیز پیش رفت، اما تیمو هورن به زیبایی موفق شد ضربه سر سرژ گنابری را مهار کند. در دقیقه 57 جاکوبس بعد از گذر از سد بنجامین پاوارد در مقابل دروازه بایرن مونیخ صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

 

دقایقی بعد و روی ارسال چری باز هم این کلن بود که موقعیت خطرناکی روی دروازه بایرن مونیخ ایجاد کرد، اما ضربه سر جاکوبس با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

در دقیقه 75 جاکوبس با ارسالی تماشایی باز هم برای تیمش خلق موقعیت کرد، اما توپ به تیلمان نرسید و این فرصت از دست رفت. اما در دقیقه 83 کلن به گل رسید. ضربه تیلمان در بین راه به دومینیک درکسلر برخورد کرد و وارد دروازه شد. گل ابتدا آفساید اعلام شد، اما داور بعد از بازبینی حکم به سالم بودن گل داد. در ادامه تلاش کلن برای زدن گل تساوی بی نتیجه بود و بایرن مونیخ با نتیجه 0-2 به برتری رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا