ورزشی

ورزشگاه دستگردی آماده میزبانی از پرسپولیس

کد خبر: 1716575/56

زمان: 14:32  
1399/08/10

بازدید: 6,220

ظاهرا ورزشگاه دستگردی تهران برای نخستین بار پذیرای سرخپوشان پایتخت خواهد بود.

به گزارش “آلانه”، پس از انجام قرعه کشی رقابت های لیگ برتر بیستم، مشخص گردید که تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر، در نخستین دیدار خود باید به مصاف تیم سایپا برود.

در حالی که سایپا در فصل گذشته در ورزشگاه شهدای شهر قدس پذیرای حریفان خود بود، مسئولان این تیم تصمیم گرفت برای فصل جدید در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف رقبای خود بروند.
با اعلام برنامه هفته اول لیگ برتر، مقرر گردید که سایپا در نخستین دیدار خود در لیگ بیستم، میزبان پرسپولیس خواهد بود و از این رو این تیم اعلام کرد که در ورزشگاه دستگردی میزبان سرخپوشان خواهد بود.

چند روز پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه با توجه به آماده نشدن چمن ورزشگاه دستگردی تا هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، احتمال دارد دیدار پرسپولیس مقابل سایپا در تاریخ 16 آبان در ورزشگاه آزادی برگزار شود.
اما اکنون خبر رسیده است که مسئولین ورزشگاه دستگردی موفق به آماده سازی این استادیوم برای دیدار سایپا و پرسپولیس شده اند و این ورزشگاه آماده پذیرایی از دیدار این دو تیم است که در صورت رخ دادن این اتفاق، برای نخستین بار خواهد بود که ورزشگاه دستگردی یک دیدار سرخابی ها را میزبانی خواهد کرد. اتفاقی که در طول 19 دوره قبلی لیگ برتر رخ نداده بود.

البته تمامی این ها منوط به عدم تعویق دوباره لیگ برتر خواهد بود چرا که در خبرها عنوان شد بنا بر درخواست شورای شهر پایتخت، احتمال دارد استان تهران دو هفته تعطیل شود که در صورت رخ دادن این اتفاق، رقابت های لیگ برتر نیز ممکن است مجددا دچار تعویق شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا