ورزشی

هشدار لیون به کومان: دست از سر دیپای بردار

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716540/50

زمان: 11:50  
1399/08/10

بازدید: 9,051

سرمربی لیون به رونالد کومان سرمربی بارسلونا هشدار داد که از تلاش برای اغوای ممفیس دیپای ستاره این تیم با هدف انتقال او به بارسلونا دست بردارد.

به گزارش “آلانه”، بارسلونا مدتها است که به صراحت از علاقه خود به جذب ممفیس دیپای ستاره هلندی لیون صحبت می‌کند اما رودی گارسیا سرمربی لیون به همتایش در بارسلونا رونالد کومان هشدار داد که دست از سر دیپای بردارد.

 

 

رونالد کومان در تابستانی که گذشت به صراحت از علاقه اش برای جذب ممفیس دیپای صحبت کرد ولی با اینکه ستاره هلندی شخصاً با بارسا به توافق رسید اما در نهایت نتوانست راهی نوکمپ شود. کومان چندی پیش اعلام کرد همچنان به جذب دیپای امیدوار است. سرمربی بارسا از او به عنوان بازیکنی بزرگ یاد کرد.

 

اما رودی گارسیا از کومان به دلیل صحبتهایش درباره بازیکنی که هنوز با باشگاه دیگری قرارداد دارد ناراحت شده و در صحبتهای خود به این ناراحتی اشاره کرد.

 

 

سرمربی لیون در این باره گفت: ” یادم بیندازید وقتش که رسید کومان را تکل کنم. هنوز وقتش نرسیده ولی هر وقت که زمان مناسب برسد این کار را خواهم کرد. همه خواهید دید که این کار را می‌کنم”.

 

رودی گارسیا در آستانه دیدار تیمش با لیل در لیگ فرانسه گفت: ” در مورد آینده دیپای باید صبر کنیم و ببینیم چه پیش می آید. در حال حاضر قرار نیست او از ما جدا بشود ولی مسلماً باشگاه هایی هستند که به زودی برای جذب او تلاش کنند”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا