ورزشی

نویدکیا و یک معضل بزرگ در شروع کار

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سپاهان در شرایطی لیگ نوزدهم را به پایان رساند که مهم ترین مشکل امیرقلعه نویی گل نزدن مهاجمان تیمش و به خصوص استنلی کی روش بود؛ مهاجمی که هر وقت مانند نیم فصل دوم لیگ هفدهم و لیگ هجدهم و همینطور هفته های میانی لیگ نوزدهم آماده بود، تیم های امیرقلعه نویی نتایج بسیار خوبی را می گرفتند.

استنلی اما آخرین گل خود را در روزهای پایانی سال گذشته برای سپاهان مقابل فولادخوزستان به ثمر رسانده و حالا نزدیک به یکسال می شود که برای تیمش گلزنی نکرده است، تا نگرانی ها بابت آینده بهترین گلزن فوتبال ایران در لیگ هجدهم افزایش پیدا کند.

شرایط برای شهباززاده اما بهتر شده است؛ این مهاجم که در لیگ قهرمانان آسیا موفق به گلزنی برای طلایی پوشان شد، این روزها بار دیگر زیر نظر محرم نویدکیا به پست تخصصی خود بازگشته و احساس راحتی بیشتری در پست مهاجم هدف دارد. شاید سجاد در لیگ بیستم برخلاف گذشته که پست تخصصی خود را به کی‌روش داده بود و خودش به عنوان هافبک و وینگر بازی می‌کرد، استنلی را نیمکت نشین کند و خودش در بسیاری از بازی ها با توجه به توانایی های که در بازی روز زمین و همینطور نبردهای هوایی دارد، در ترکیب اصلی حضور داشته باشد؛ اتفاقی که در بازی های رسمی و تدارکاتی سپاهان گاهی رخ داده است.

باید دید محسن الغسانی که چندان مورد نظر محرم نویدکیا قرار ندارد، چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت، ولی به غیر از مهاجم جوان عمانی که حتی یک بازی هم برای سپاهان خوب بازی نکرد، روح الله باقری و علیرضا صادقی نیز در دسترس نویدکیا قرار دارند که می‌توانند انعطاف بیشتری به تصمیمات کادر فنی بدهند.

 

نویدکیا هم خودش این معضل سپاهان که در سه بازی دوستانه برابر سایپا، تراکتور و درنهایت آلومینیوم همراه تیم بوده را می داند و ضمن پذیرش آن معتقد است که با تمرین بیشتر و با همین نفرات فعلی، معضل عدم گلزنی حل خواهد شد.

شروع کار برای سپاهان و محرم نویدکیا در مقابل تیم امیرقلعه نویی در سیرجان خواهد بود و باید دید مجموعه تیم و به خصوص مهاجمانش چه عملکردی در شروع دوباره بازی ها و با تمرینات جدیدی که پشت سر گذاشته‌اند، ارائه می‌کنند. البته که پیش‌تر از تمام این ها باید یکی از این 4 مهاجم، در تمرینات رقابت را از سه بازیکن دیگر ببرد و در راس خط آتش برای موفقیت سپاهان تلاش کند.

عکس ها نورویک آلاوردیان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا