ورزشی

محمد شریفی: بازی در پرسپولیس افتخار است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716595/47

زمان: 16:36  
1399/08/10

بازدید: 12,437

شریفی می‌گوید که روزهای خوب او با پرسپولیس فرا خواهد رسید و او روند خوبش در تیم های سابق را ادامه خواهد داد.

به گزارش “آلانه”، محمد شریفی هافبک-مدافع جدید تیم پرسپولیس در گفتگویی که پس از حضور در تیم پرسپولیس داشته، بازی در جمع سرخ ها را «افتخار» خود دانسته  و همچنین از وضعیت خود گفته است. مصاحبه او به صورت کامل را در ادامه می‌خوانید:

 

بازی در پرسپولیس افتخار است
خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و بدون اغراق باید بگویم این افتخاری است که نصیب من شده است. قول می‌دهم که با همه توان تلاش کنم تا به سربلندی پرسپولیس کمک کرده باشم. به پرسپولیس آمدم تا بتوانم بیشتر از قبل پیشرفت کرده و به اهداف بزرگی که مد نظر دارم برسم.

 

جوان ترین بازیکن لیگ قهرمانان هستم
علاوه بر اینکه جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران هستم باید بگویم جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان آسیا هم هستم و کسی هنوز به این رکورد دست پیدا نکرده است. من بیش از ۵۰ بازی لیگ برتری دارم و خوشحالم که آقای گل‌محمدی روی من نظر مثبت و مساعد داشت.

 

منتظر روزهای خوب با پرسپولیسم
روزی که از طرف آقای گل محمدی با من تماس گرفتند تا به پرسپولیس بیایم واقعا روی هوا بودم. نمی‌دانید که چه لحظات شیرینی داشتم. منتظر روزهای خوب با پرسپولیس هستم و می‌خواهم اینجا زیر نظر کادر فنی و همراه با سایر بازیکنان به موفقیت‌های بیشتر برسم.

 

پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود
به هر حال تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته باید اهداف بزرگتر از این هم داشته باشد. پرسپولیس بهترین تیم آسیاست و مطمئنا ما به دنبال پنجمین قهرمانی متوالی خواهیم بود تا یک افتخار بزرگ را تکرار کنیم. فکر می‌کنم خودم در فینال لیگ قهرمانان غایب باشم اما مطمئن هستم که این پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود و دل هواداران را شاد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا