ورزشی

مالکی: سوء تفاهمی که پیش آمد برطرف شد 

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” این مهاجم سی ساله در فصل گذشته موفق شد 7 گل برای شاهین در لیگ برتر بزند ضمن اینکه 3 پاس گل و 2 پنالتی نیز در آمار این بازیکن به چشم می خورد. این آمار و عملکرد خوب او باعث شد تا ابراهیم صادقی سرمربی سایپا، مالکی را برای فصل بیستم به خدمت بگیرد. 

 

حسین مالکی درخصوص وضعیت تیم سایپا و خودش گفت : تمامی بچه ها و شخص خود من از نظر بدنی به آمادگی مطلوب رسیده ایم و بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم تا بتوانیم سال خوبی را آغاز و از حیثیت خودمان و باشگاه به خوبی دفاع کنیم و سال باشکوهی را رقم زنیم.

وی در خصوص بازی با پرسپولیس در هفته اول لیگ ادامه داد:  فرقی نمی کند در هفته اول با چه تیمی بازی داریم، با انگیزه بالا منتظر شروع لیگ هستیم و از هفته اول به دنبال کسب امتیاز هستیم.

وی افزود؛ پرسپولیس فینالیست آسیاست و این خودش انگیزه ما را بیشتر می کند تا با تمام توان، گام اول را محکم برداریم و نشان دهیم، سایپا متفاوتی نسبت به فصل گذشته هستیم، کادر فنی و مدیریت، این مدت درکنارهم، تمام تلاش خود را برای ما انجام داده اند و  جو عالی بین بچه ها برقرار است تا همه چیز مهیا حضور قدرتمند در هفته اول برابر پرسپولیس باشد.

مهاجم نارنجی پوشان در مورد خبر جدایی از باشگاه سایپا گفت؛ سوتفاهمی پیش آمده است که برطرف شد. من از انتخابم راضی هستم، کسی که خانه خودش، هم عوض می کند چند ماهی طول می کشد تا به خانه جدید عادت کند و من به دنبال گذراندن یک فصل عالی در پیراهن سایپا هستم و انتخاب سایپا را بهترین انتخاب می دانم.

 

مالکی در پایان در خصوص باشگاه سایپا افزود: این باشگاه از امکانات خیلی خوبی برخوردار است و همه چیز مهیاست تا بازیکن، تمام فکر و ذهن خود را برای انجام تمرینات و مسابقه دادن معطوف کند و مطمئناً در کنار هم می توانیم سال خیلی خوبی را رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا