ورزشی

لطیفی: آقای علیفر می‌خواهی خودت را مطرح کنی!

به گزارش “آلانه”، چند روز قبل بود که باشگاه گل ریحان به صورت رسمی اعلام کرد که علی لطیفی هدایت این تیم را به عهده گرفته است اما پس از چند روز و به دلیل مشکلات مالی، لطیفی از هدایت این تیم استعفا داد.

لطیفی در گفتگو با خبرنگاران درخصوص علت استعفایش گفت: چهار روز قبل به یکباره اعلام شد که آقای رضایی با آمدن اسپانسر جدید مخالفت کرده است آن هم در شرایطی که آوردن اسپانسر کار بسیار سخت و مشکلی است. هیچ کسی هم از علت مخالفت آقای رضایی با این اسپانسر خبر ندارد.

وی ادامه داد: آقای عربی که از مدیران توانمند هستند، این اسپانسر را به باشگاه معرفی کرده بودند. با توجه به جمیع جهات و با در نظر گرفتن اینکه اگر مبلغ 10 میلیارد تومان اسپانسر به باشگاه تزریق نشود، ما باید برای لیگ دسته دوم بجنگیم و نه لیگ دسته یک، پس به همین دلیل بنده از تیم گل ریحان استعفا دادم.

لطیفی در مورد درگیری های او با علی علیفر گزارشگر دیدار دو تیم وستهام و منچسترسیتی در جریان این بازی بر روی آنتن زنده شبکه ورزش گفت: آقای علیفر از گزارشگران خوب کشورمان و بزرگ ما هستند و ما در فوتبال یاد گرفتیم به بزرگترهایمان احترام بگذاریم اما متاسفانه ایشان یک مشکل بسیار اساسی دارند.

 

وی گفت: آقای علیفر برای دیده شدن در کارهای که به ایشان ارتباط ندارد، ورود می کند که در سالهای گذشته با خداداد عزیزی نیز همین مشکل را داشتند. اینکه برای مطرح کردن خودمان بگوییم کلوپ و گواردیولا را قبول نداریم حرف درستی نیست.

او گفت: اینکه بگوئیم گواردیولا با ترکیبی از بهترین های جهان قهرمان انگلیس شده و کار بزرگی انجام نداده است، یک حرف بچگانه است. منچسترسیتی پس از 50 سال و با حضور مربیان بزرگی نظیر مانچینی قهرمان انگلیس شد که در زمان آقای گواردیولا قدرت را در منچسترسیتی بیشتر از قبل دیدیم.

لطیفی گفت: اینکه آقای علیفر عنوان می کند تیمی که قهرمان نمی شود بهتر است به ورزش صبحگاهی بپردازد، در لیگ کشورهایی نظیر انگلیس، ایتالیا، آلمان و… تیم هایی با بیش از 100 سال قدمت حضور دارند که در سراسر دنیا تماشاگران زیادی دارند و تاکنون در کشورهایشان قهرمان نشده اند، پس این تیم ها باید به ورزش صبحگاهی بپردازند؟

وی در پایان افزود: اگر آقای علیفر با خودشان صادق باشند باید اشتباهشان را بپذیرند. بهترین کاری که ایشان می توانند انجام دهند این است که اشتباهشان را بپذیرند و واقعیت ها را بیان کنند. چرا که مخاطبین ایشان قشر جوان و نوجوانان هستند. اگر ما بخواهیم به مخاطبان خط غلط بدهیم، رسانه ملی رسالت اصلی خود را انجام نداده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا