ورزشی

قرعه ترسناک یا سودمند؟ انتخاب با صنعت نفت 

کد خبر: 1716509/34

زمان: 09:48  
1399/08/10

بازدید: 3,366

صنعت نفت در حالی با هدایت سیروس پورموسوی برای شروع فصل جدید بازی ها آماده می شود که در 6 هفته ابتدایی با قرعه سختی مواجه شده است. 

به گزارش “آلانه”، این تیم در 6 هفته ابتدایی باید به مصاف چهار تیم مدعی برود که سه بازی از این چهار بازی در خانه حریفان برگزار می شود. صنعت نفت بعد از مصاف با پیکان بازی در خانه پرسپولیس را تجربه خواهد کرد. قهرمان فصل گذشته بازی ها و تیمی که به دیدار پایانی لیگ باشگاهی آسیا راه پیدا کرده است. بلافاصله بعد از این بازی شاگردان سیروس پورموسوی راهی شهر مشهد خواهند شد. بازی با شهر خودرو هم جز بازی های سخت صنعت نفت بشمار می رود. شهر خودرو در یکی دو فصل اخیر یکی از تیم های خوب لیگ برتر بوده و تلاش می کند با مهدی رحمتی هم به این روند ادامه دهد و طبیعتا با بازیکنان جدیدی که بخدمت گرفته به دنبال ادامه سیر صعودی است. صنعت نفت در ادامه و بعد از بازی با ذوب آهن یک چالش جدی دیگر را تجربه خواهد کرد. بازی با استقلال در تهران. آبی ها که در فصول اخیر در کسب جام قهرمانی لیگ برتر ناکام بودند امیدوارند این فصل و با هدایت محمود فکری کار نیمه تمام را تمام کنند و خلاصه بازی با گل گهر در سیرجان. گل گهر اگر چه در دومین فصل حضور در لیگ برتر داعیه ای ندارد اما تیم با بخدمت گیری امیر قلعه نویی نشان داده است که می خواهد در فصل جدید به جای تلاش برای ماندن در جدول بازی ها بلند پروازی کند و دست کم یکی از تیم های نیمه بالای جدول باشد. 

 

این قرعه سخت در حالی برای صنعت نفت حادث شده که ترکیب این تیم به نسبت فصل گذشته دچار تغییرات زیادی شده و این خواست سیروس پورموسوی نبوده. به دلیل جدایی تعداد زیادی از بازیکنان سرمربی جدید چاره ای نداشته که نفرات جدید را به ترکیب اضافه کند. البته در کنار باتجربه ها جوانانی که به خدمت گرفته شده موجب می شود صنعت نفت دیگر این اتفاق تلخ را تجربه نکند. در چنین شرایطی صنعت نفت نیاز به زمان دارد تا به هارمونی و هماهنگی لازم دست یابد؛ از سویی عبور از این قرعه سخت دستاورد گرانی برای صنعت نفت خواهد داشت و تیم سیروس پورموسوی در صورت کسب امتیازات لازم از این بازی ها بدون شک نگاه امیدوارانه تری به آینده خواهد داشت. به واقع این قرعه به همان اندازه که ترسناک است به همان اندازه در صورت نمایش خوب در برابر تیم های بزرگ می تواند برا صنعت نفت سودمند باشد. شاید نفتی ها باید از این زاویه به قرعه نگاه کنند که در هر صورتی باید با تیم های مدعی قهرمانی بازی کنند و تفاوتی نمی کنند که این رویارویی در هفته های ابتدایی باشد یا در هفته میانی و یا در هفته های پایانی. به خصوص برای صنعتی که فصل گذشته نشان داد می تواند در برابر تیم های بزرگ هم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و حتی مدعی صعود به لیگ قهرمانان آسیا شود. 

 

قرعه صنعت نفت در 6 هفته ابتدایی بازی ها از این قرار است: 

هفته اول: صنعت نفت – پیکان 
هفته دوم: پرسپولیس – صنعت نفت 
هفته سوم: شهر خودرو – صنعت نفت 
هفته چهارم: صنعت نفت – ذوب آهن 
هفته پنجم: استقلال – صنعت نفت 
هفته ششم: صنعت نفت – گل گهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا