ورزشی

غلامی: همه که در فوتبال ایران علی کریمی نمی شوند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716541/43

زمان: 11:57  
1399/08/10

بازدید: 29,291

کرونا باعث شد تا ضرر زیادی نبینم

بازیکن سابق استقلال که فصل گذشته در ماشین سازی دچار مصدومیت و دچار مشکلاتی شده بود از شرایطش در این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش آلانه، توحید غلامی هافبک دفاعی سابق تیم‌ استقلال، پس از حضور در ماشین سازی با مصدومیت مواجه شد و از میادین دور شد. او درباره روزهای پس از مصدومیت خود گفت: من مصدوم شده بودم اما مدیریت وقت ماشین سازی مصاحبه‌هایی کرد و من هم صحبت‌هایی در جوابش انجام دادم که آقای خطیبی تماس گرفت و گفت تمرکزت را روی ریکاوری بگذار نه روی این بحث‌ها که حرف درستی بود.

 

وی ادامه داد: من هم به این نتیجه رسیدم که فوتبال ایران همینگونه است و هیچ ارزشی برای بازیکن قائل نیستند، تا وقتی ارزش داری و می‌توانی صحبت کنی برای حقت که بتوانی بازی بکنی و همینکه مصدوم بشوی دیگر کسی سراغت را نمی‌گیرد. همه چیز اینجا بر عکس فوتبال اروپاست، اینگونه آدم‌ها که ارزشی برای بازیکن مصدوم قائل نیستند در فوتبال ایران زیادند.همه که آقای علی کریمی نمی‌شوند که اگر اینگونه بود فوتبال ایران می‌شد گلستان ولی اکثرا به فکر منافع خود هستند. 

غلامی گفت: در فوتبال اروپا اگر بازیکن مصدوم شود، کارهایی که برای درمان و بهبودی اش انجام می‌دهند وظیفه است اما در اینجا می‌شود لطف.

 

هافبک سابق استقلال همچنین گفت: وضعیتم خدارا شکر خوب است و این مصدومیت باعث شد نقاط ضعف بدنی خودم را تقویت کنم، البته کرونا با همه بدی ‌و بی رحمی اش از نظر فوتبالی برای من یک موقعیت خوب ایجاد کرد چرا که فکر می‌کنم آن‌هایی که فصل قبل فوتبال بازی کردند و آن‌هایی که نکردند در یک وضعیت بدنی تقریبی باشند. به هرحال عجله ای برای انتخاب تیم آینده ام ندارم و باید یکی دو هفته از مسابقات لیگ برتر بگذرد تا ببینیم خدا چه می‌خواهد. امیدوارم در انتها این ویروس هرچه زودتر از دنیا ریشه کن شود و آرامش به جامعه بازگردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا