ورزشی

عدم توافق با گل‌گهر و ابراهیمی؛ تراکتور بیخیال نمی‌شود

کد خبر: 1716673/57

زمان: 21:06  
1399/08/10

بازدید: 10,140

تیم تراکتور هم‌چنان به دنبال جذب علیرضا ابراهیمی مدافع تیم گل‌گهر است.

به گزارش “آلانه” ، تراکتوری‌ها با وجود عدم موافقت با درخواست‌ باشگاه گل‌گهر برای معاوضه بازیکن در قبال جذب علیرضا ابراهیمی، هم‌چنان دست از تلاش برای انتقال این بازیکن نکشیده اند. مدیران تراکتور برای تقویت خط دفاعی خود در فصل آتی به دنبال جذب علیرضا ابراهیمی بودند و مذاکراتی هم با کاپیتان سال گذشته گل گهر انجام دادند اما درخواست باشگاه گل‌گهر برای معاوضه بازیکن با عدم موافقت تراکتوری‌ها روبرو شد. از آنجا که تیم تراکتور با از دست دادن ایمان سلیمی در حال حاضر سه مدافع میانی یعنی محمدرضا خانزاده، وفا هخامنش و هادی محمدی را در اختیار دارد و برای تقویت این پست در صدد جذب ابراهیمی بود، باشگاه گل‌گهر برای موافقت با این انتقال یک بازیکن از بین مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده و میثم تیموری را خواسته بود.

با توجه به اینکه خانزاده و تیموری در پست دفاعی برای تیم‌شان بازی می‌کنند و تراکتوری‌ها در این پست با کمبود بازیکن مواجه‌اند با این درخواست مخالفت کرده اند. ضمن آنکه تیکدری یکی از سه مهاجم منصوریان در لیگ بیستم خواهد بود و او در منطقه از زمین هم با کمبود روبرو است.

در نتیجه درخواست گل‌گهر با مخالفت روبرو شده اما باشگاه تراکتور هم‌چنان به جذب ابراهیمی امیدوار است و میز معامله را ترک نکرده تا شاید در فاصله یک هفته تا شروع رقابت‌های لیگ برتر بتواند بالاخره با باشگاه گل‌گهر و مدیران آن به توافق برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا