ورزشی

سمیعی: هدف کوتاه مدت ما قهرمانی آسیاست

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، جعفر سمیعی که صبح امروز در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس حضور یافته بود، پس از ترک ساختمان باشگاه در گفتگو با خبرنگاران صحبت های خود را به این شکل آغاز کرد: از اعضای هیئت مدیره به خاطر اعتقاد به بنده تشکر می‌کنم و انشالله با تمام توان و کمک و همیاری همه هواداران باشگاه پرسپولیس و پیشکسوتان عزیز در این عرصه با موفقیت عمل کنیم. برنامه ها را به صورت رسمی چند روز پیش اعلام کردیم و انشالله تمام توان را به کار می‌گیرم تا این پنج هدف را انجام دهم که اولی کوتاه مدت و رسیدن به قهرمانی آسیاست و این میسر نخواهد شد مگر این که تمام ارکان باشگاه هم راستا شوند و تمام توان خود را بگذارند تا قهرمانی را رقم بزنیم.

 

جانشین رسول پناه با اشاره به کادرفنی پرسپولیس گفت: قطعا کادرفنی زحمت کشیده و با تمام کمبودها و شرایط سخت پرسپولیس را به قهرمانی لیگ و فینال آسیا رساندند و قطعا حمایت خواهند شد و قطعا از ظرفیت آن ها و بازیکنان باغیرت پرسپولیس استفاده خواهد شد.

 

وی افزود: بزرگترین مشکلات پرسپولیس اقتصادی است و امیدواریم بتوانیم موانع و مشکلات مالی را برطرف کنیم و روند خصوصی سازی که تا جای خوبی پیش رفته را جلو ببریم و وارد بازار سرمایه کنیم.

سمیعی درباره انتقادات هم تصریح کرد: سعی و تلاشمان را می‌کنیم که موفق شویم.

 

او در پاسخ به سوالی در مورد طلب رادوشوویچ گفت: درباره طلب بازیکنان باید بررسی بیشتری شود تا پاسخ دهیم.

جعفر سمیعی در مورد وضعیت کارش در پست حراست کل وزارت ورزش گفت: طبیعتا طبق قانون نمی‌توانم در پست حراست کل حضور داشته باشم.

 

مدیرعامل جدید پرسپولیس راجع به شرح وظایف شکوری توضیح داد: آقای شکوری به عنوان معاونت اجرایی باشگاه قطعا می‌توانند کمک بزرگی به باشگاه کنند و از ظرفیت ایشان استفاده خواهیم کرد.

وی در خصوص وضعیت کارگزار عنوان کرد: با کارگزار قرارداد داریم، از آن ها حمایت می‌کنیم و امیدواریم کارگزار هم از ما حمایت کند. 

سمیعی در مورد احتمال حضورش در هیئت مدیره هم گفت: این به تشخیص دوستان است و اگر مفید باشیم انشاالله.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا