ورزشی

خوشه طلایی هم چنان مدعی؛ اینبار با سهراب 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716517/34

زمان: 10:03  
1399/08/10

بازدید: 2,657

خوشه طلایی دیروز در مصاف دوستانه با نساجی که در زمین کارگران تهران برگزار شد تیم نساجی را با نتیجه دو بر یک شکست داد. 

به گزارش “آلانه”، این نتیجه در حالی رقم خورد که خوشه طلایی به دلیل عملکرد خوب در فصل گذشته بازی های دسته اول با کوچ زیادی از بازیکنانش مواجه شده است؛ حتی بیش از اندازه یک تیم فوتبال در زمین و به همین دلیل سهراب بختیاری زاده مجبور شده است برای پر کردن این خلاء نفرات جدیدی را به ترکیب تیم اضافه کند. 

 

خوشه طلایی فصل گذشته در کنار مس رفسنجان  – آلومینیوم اراک و مس کرمان یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر بود؛ این تیم اگر چه از صعود باز مانداما کسب عنوان چهارمی در اولین فصل حضور در بازی ها موجب شد تا تجربیات خوبی را به دست بیاورد و با استفاده از آنها این فصل می تواند گام های جدی تری برای صعود به لیگ برتر بردارد. از همه مهمتر سهراب بختیاری زاده که حضورش در تیم شهر خودرو با اتفاقات خوبی برای او همراه نبود و کمی هم بدشانسی آورد به دنبال هدایت این تیم شهرستانی به بازی های لیگ برتر است تا خیلی زود به فضای مربیگری در لیگ برتر برگردد. 

 

خوشه طلایی در بازی دیروز به خوبی متوجه شد که می تواند به سیر صعودی خود ادامه دهد و از سویی زنگ خطر را برای تیم نساجی هم به صدا در آورد؛ اینکه ادامه نمایش خوب در بازی های لیگ برتر و کسب نتایج خوب همانند 10 هفته پایانی فصل گذشته نیازمند تلاش دوباره است. هر چند نساجی در بازی دیروز به دنبال آزمایش دفاع 3 نفره بود و سرمربی این تیم به دنبال این بود در آخرین بازی دوستانه همه شیوه های بازی و همه نفرات را استفاده کند تا به تصمیم واحدی برای شروع بازی های لیگ برتر برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا