ورزشی

اینتر۲-۲ پارما؛ فرار از شکست با طعم کامبک

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شاگردان آنتونیو کونته امشب از سری مسابقات هفته ششم سری آ میزبان پارما بودند که این مسابقه چند دقیقه پیش به پایان رسید؛ دیداری که نهایتاً با نتیجه 2-2 پایان پذیرفت.

 

همان طور که انتظار می‌رفت اینتر از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت و فشار زیادی روی حریف خود ایجاد می کرد اما نتوانست در دقایق آغازین بازی حمله خطرناکی را روی دروازه پارما ترتیب دهد.

 

 

 

 

در ادامه روند بازی به همان شکل پیش رفت و اینتر مالکیت توپ را در اختیار داشت اما نتوانست به شکل جدی دروازه حریف را تهدید کند.

 

با این حال اینتر می توانست در دقایق پایانی نیمه اول به گل برتری دست پیدا کند. ارسال خوب الکساندر کولاروف به اشراف حکیمی رسید اما ضربه سر این بازیکن با اختلاف کم به بیرون رفت تا کار در پایان نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

 

در همان دقایق در ابتدای نیمه دوم یک شوک به اینتر وارد شد و این تیم دروازه اش را بازشده دید. ژروینیو، مهاجم پارما روی یک حرکت در عمق با دروازه اینتر تک به تک شد و با یک ضربه والی دروازه سمیر هندانوویچ را باز کرد.

 

 

 

 

در کمال ناباوری باز هم این پارما بود که توانست به گل دست پیدا کند. در دقیقه 61 دوباره ژروینیو روی یک حرکت در عمق با دروازه اینتر تک به تک شد و گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

 

در ادامه اینتر خیلی سریع توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. مارسلو بروزوویچ ستاره کروات نرآتزوری با یک ضربه دقیق از پشت محوطه جریمه دروازه پارما را باز کرد تا کار 2-1 شود.

 

 

 

 

در ادامه اینتر حملات زیادی روی دروازه پارما ترتیب داد و نهایتاً توانست در دقیقه 92 گل تساوی بخش را به ثمر برساند. ارسال الکساندر کولاروف با اشاره ایوان پریشیچ همراه بود تا کار 2-2 شود و بازی نیز با همین نتیجه به پایان برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا