ورزشی

استقبال ویژه از آقای یاغی؛ آن مرد با شماره دو آمد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716585/39

زمان: 15:29  
1399/08/10

بازدید: 22,467

اعضای تیم استقلال استقبال ویژه‌ای از محمد نادری در محل تمرین این تیم انجام دادند.

به گزارش “آلانه”، محمد نادری بعد از کش وقوس های فراوان از امروز به محل تمرین استقلال رفت و کارش را با شاگردان محمود فکری آغاز کرد. نادری که به خاطر صادر نشدن رضایتنامه اش از سوی باشگاه کورتریک بلژیک تاکنون به تمرین آبی ها نرفته بود از امروز کارش را شروع کرد تا آماده حضور در لیگ بیستم شود.

حضور ستاره پیشین پرسپولیس که طی روزهای گذشته انتقادهای زیادی را نیز در فضای مجازی به جان خریده در تمرین استقلال حاشیه های جالبی داشت. همه اعضای تیم استقلال از محمود فکری گرفته تا بازیکنان این تیم استقبال ویژه‌ای از او انجام دادند و به این بازیکن خوشامد گفتند.

نکته قابل توجه اینکه نادری با پیراهن شماره دو استقلال که بعد از خداحافظی خسرو حیدری بایگانی شده بود، به تمرینات اضافه شد. پیراهنی که سالهای دور منصور پورحیدری آن را برتن می‌کرد و حالا به ستاره جدید آبی ها رسیده است.

این مدافع چپ تکنیکی و خوش قدو قامت از امروز به طور اختصاصی کارش را آغاز کرد تا از نظر بدنی شرایط بهتری پیدا کند و به زودی به تمرینات گروهی استقلال اضافه شود. با توجه به شرایطی که نادری دارد و دوری بلند مدت او از تمرینات ، ممکن است او به دیدار هفته اول آبی ها مقابل مس رفسنجان نرسد.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا