ورزشی

آینده رئال مادرید و زیدان در دست این بازیکن است

کد خبر: 1716581/29

زمان: 14:30  
1399/08/10

بازدید: 17,028

گزارش آاس؛

ادن هازارد ستاره بلژیک با فراموشی مصدومیت دیگر مشکلی برای همراهی رئال ندارد و درخشش او می تواند کلید تحول فصل رئال باشد.

به گزارش “آلانه”، به نقل از آاس، ادن هازارد می تواند کلید موفقیت های این فصل رئال مادرید باشد و طبعا آینده زیدان در رئال را نیز تضمین کند. این را هم زیدان و هم سران رئال می دانند. اگر ادن هازارد همانند آخرین فصل حضورش در چلسی کار کند، رئال مادرید می تواند از تیم خسته کننده فعلی به یک تیم جذاب و مدعی قهرمانی در همه جام ها تبدیل شود.

در فصلی که رئال به دلیل مشکلات اقتصادی ناشی از کرونا هیچ خرید تابستانی نداشت، همه در انتظار متحول شدن ادن هازارد هستند.

 

 

 

 

ستاره بلژیکی فصل گذشته با 100 + 30 میلیون یورو از چلسی به رئال پیوست ولی به دلیل سه مصدومیت سنگین، تنها 22 بازی انجام داد، یک گل زد و 7 پاس گل داد. در طول 11 سال فوتبال حرفه ای او سابقه نداشت که کمتر از 35 بازی در یک فصل انجام دهد. اگر فصل اول حضور هازارد در لیل را نادیده بگیریم، او نه در این باشگاه و نه در چلسی کمتر از 43 بازی در طول فصل انجام نداده بود.

مصدومیت برای ادن هازارد یک امر استثنایی بود؛ درست برخلاف ستاره هایی چون آرین روبن و گرت بیل که در دوران فوتبال شان همواره با مصدومیت ها دست به گریبان بوده اند. هازارد تنها یک مقطع در چلسی به دلیل مصدومیت چند ماه به دور از میادین بود.

 

 

 

 

هازارد سه شنبه گذشته در زمین گلادباخ اولین بازی فصل خود را انجام داد و با ورودش به زمین، روند رئال را تغییر داد که منجر به بازگشت از شکست 2-0 به تساوی 2-2 شد.

زیدان منتظر ادن هازارد فصل 19-2018 است. همان ستاره ای که توانست در 52 بازی، 21 گل برای چلسی بزند و 17 پاس گل نیز بدهد. رئال چهارشنبه برابر اینتر یک بازی حیاتی در لیگ قهرمانان پیش رو دارد و هازارد هم در بهترین زمان ممکن به مرز آمادگی رسیده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا