ورزشی

نیمار در پی اس جی؛ 368 روز دور از میادین

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716410/29

زمان: 16:50  
1399/08/09

بازدید: 11,388

گزارش؛

دوران حضور نیمار در پی اس جی از سال 2017 تاکنون با مصدومیت ها، محرومیت ها و دوری طولانی مدت از میادین همراه بوده است.

به گزارش “آلانه”، پاری سن ژرمن چهارشنبه شب در ترکیه موفق شد باشاک شهیر را مغلوب کرده و شکست در بازی نخست برابر منچستریونایتد را به دست فراموش بسپارد. اما نیمار در این دیدار به علت مصدومیت تعویض شد و تا وقفه بازی های ملی نوامبر قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.

به این ترتیب تعداد روزهایی که مهاجم برزیلی به خاطر آسیب دیدگی نتوانسته پاری‌سن ژرمن را در میادین همراهی کند، از 365 روز عبور خواهد کرد.

 

 

 

 

با احتساب دوری دو هفته ای برای مصدومیت اخیر، نیمار در سه سالی که  برای پاری سن ژرمن بازی کرده، 368 روز مصدوم بوده است. او در این مدت 64 بازی را از دست داده است که به 67 دیدار هم افزایش خواهد یافت. بازیکن PSG نه در دیدار شنبه مقابل نانت، نه برابر لایپزیش در لیگ قهرمانان و نه مقابل رن بازی نخواهد کرد. شدیدترین آسیب دیدگی نیمار به فصل 18-2017  بر می‌گردد که به خاطر شکستگی انگشت پا 17 بازی را از دست داد و یک فصل بعد هم در 18 دیدار حضور نداشت.

 

 

 

 

جالب اینکه مهاجم برزیلی تنها به خاطر آسیب دیدگی بازی های تیمش را از دست نداده است. از فصل 18-2017  این بازیکن به دلیل محرومیت در خیلی از دیدارها نتوانسته پاری‌سن ژرمن را همراهی کند.

نیمار فصل جاری تاکنون در چهار بازی حضور نداشته است: یک بازی به خاطر ابتلا به کرونا، دو بازی به دلیل گرفتن گردن آلوارو گونسالس در دیدار مارسی و PSG  و یک بازی به خاطر خستگی پس از پایان فیفا دِی. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا