ورزشی

مرادمند و قبولی در آزمون پیش‌فصل استقلال (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716446/57

زمان: 19:32  
1399/08/09

بازدید: 26,641

محمدحسین مرادمند یکی از مهره‌های اصلی استقلال در دیدارهای پیش‌فصل بوده است.

به گزارش آلانه، محمدحسین مرادمند یکی از مدافعین کم حاشیه فوتبال ایران بوده که در سال‌های گذشته عملکرد کم فراز و نشیبی را از خود به نمایش گذاشته و پس از سال‌ها حضور در مشهد و شهر خودرو به تیم استقلال پیوست. مرادمند در تمامی دیدارهای دوستانه استقلال یکی از بازیکنان مورد اعتماد فکری بود که عملکرد قابل قبولی هم از خود به نمایش گذاشت. او هم در سیستم سه دفاعه و هم در سیستم چهار دفاعه یکی از نفرات ثابت فکری بود.

در دیدار دوستانه امروز بین چوکای تالش و استقلال، در همان نیمه اول و در حالی که بازی بدون گل دنبال میشد، مرادمند با یک تکل زیبا توپ را از روی خط دروازه برگرداند تا مانع گل خوردن آبی‌ها شود. علاوه بر این مرادمند و سیاوش یزدانی در ضربات ایستگاهی خطرناک بودند و در توپ‌های هوایی در برابر حریفان خود موفق عمل کردند.

 

با بهبود محمد دانشگر از بیماری کرونا، فکری کار سختی را برای انتخاب نفرات ثابت تیمش در مرکز خط دفاعی دارد. محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر بازیکنانی هستند که داعیه حضور در ترکیب ثابت استقلال را دارند و علاوه بر آنها، شاهین طاهرخانی هم حضور دارد که فصل گذشته در چند دیدار عملکرد موفقی در ترکیب استقلال داشت. آرش دایجلری هم دیگر بازیکن در این پست بود که محمود فکری در چند دیدار دوستانه او را به میدان فرستاد تا تعداد مدافعین وسط آبی‌ها به عدد 6 برسد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا