ورزشی

مدافع بارسا یک ماه به دور از میادین ماند

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رونالد آرائوخو مدافع اروگوئه ای بارسلونا که در بازی با یوونتوس فرصت حضور در میدان را پیدا کرده بود، مصدوم شد و نتوانست کار را به اتمام برساند. به جای او فرانکی دی یونگ بود که به قلب دفاع رفت و نمایش خوبی هم داشت.

در واقع مصدومیت جرارد پیکه فرصت را در اختیار رونالد آرائوخو مدافع 21 ساله اروگوئه ای قرار داد تا در ترکیب  ثابت بارسا به میدان برود که با بدشانسی روبرو شد.

 

 

 

 

تیم پزشکی بارسا ضمن تایید مصدومیت همسترینگای راست آرائوخو مدت زمان خاصی را برای دوری او اعلام نکرد ولی طبق ادعای رسانه های اسپانیایی او بین سه تا چهار هفته به دور از میادین خواهد ماند.

با توجه به عدم آمادگی مناسب اومتیتی، بارسا برای بازی با آلاوس، دیناموکیف و بتیس تنها جرارد پیکه و لنگله را به عنوان مدافع میانی در اختیار خواهد داشت.

 

آرائوخو متعلق به تیم دوم بارسلوناست ولی از فصل پیش و با نظر ارنستو والورده توانست برای تیم اول به میدان برود. او نیمه دوم بازی با سلتا را در زمین بود و سپس برابر سویا به دلیل مصدومیت کلمنت لنگله 90 دقیقه بازی کرد و موفق نیز ظاهر شد.

 

 

 

 

آرائوخو فصل جاری پس از اخراج لنگله برابر سلتا به جای او وارد زمین شد و اولین بازی اش در لیگ قهرمانان را نیز برابر فرانس واروش تجربه کرد. او پس از اخراج پیکه جانشین او شد و در شرایطی که بارسا در نتیجه پیش بود، نمایش مسلطی ارائه داد. 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا