ورزشی

فرجی و مسلمان؛ شهر خودرو و پرسپولیس؟

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه محمد نوازی یکی از اعضای کادرفنی و دستیار سیدمهدی رحمتی در شهرخودرو است. مدافع سابق استقلال مدتی قبل به ویروس کرونا مبتلا شد اما توانست به سلامت از آن عبور کرده و باردیگر در تمرینات تیمش حضور پیدا کند. نوازی صحبت‌هایی در خصوص شرایط خودش و همچنین شهر خودرو انجام داده که در زیر می خوانید:

 

خوب شدم و برگشتم 

تقریبا ۱۶ روزی درگیر ویروس کرونا بودم از روزی که به ایفمارک  رفتم وقتی برگشتم حالم خوب نبود، نمیدانم کجا دچار این ویروس  شدم خیلی مریضی بدی است . کسانی که گریبانگیر این ویروس هستند باید خوب استراحت کنند و تغذیه مناسبی داشته باشند تا در نهایت از شرش خلاص شوند. من هم استراحت کردم و در این مدت خیلی ها با من  تماس گرفتند از دوستان و  طرفداران گرفته تا بزرگان فوتبال و خبرنگاران همگی به من لطف داشتند باید  از آنها تشکر کنم امیدوارم همیشه همه سلامت و شاد باشند. از دیروز در تمرینات  حاضر شدم شرایط تیم‌  خوب است، ۱۲ روز در  تهران اردو  داشتیم و فشار بدنسازی بالا بود. بازی های  دوستانه  انجام شد که باعث شد  نقاط ضعف و قوت مان را بیشتر بشناسیم و  روی  آنها کار کنیم. البته من که در تمرینات حضور نداشتم اما رحمتی و سایر دوستان در این چند وقت زحمت  کشیدند. شرایط بدنی بچه‌ها خوب است. منتظریم بازی ها شروع شود و ما حضور پرقدرتی برای شروع لیگ در مشهد داشته باشیم.

امتیاز های اول  به درد آخر فصل می خورد 
در خصوص بازی با  ماشین سازی باید بگویم که تیمی است که چند سالی در لیگ  برتر حضور داشته و قبلش در لیگ یک بوده و تیم ریشه داری است. جابه جایی‌هایی در این تیم  صورت گرفته اما ما هیچ  حریفی را دست‌ کم نمی‌گیریم .در هر  حال همه تیم‌ها دوست دارند  خوب کار کنند. قطعاً امتیازهای اول فصل خیلی به درد آخر فصل می خورد  ما  دنبال نتیجه هستیم و غیر از آن  دوست داریم که عملکرد‌و  تاکتیک پذیری خوبی داشته باشیم. انتقادپذیر هستیم و امیدوارم بتوانیم با فکر کار کنیم که در مستطیل سبز خودمان را نشان دهیم.

 

 

انتقال فرجی به پرسپولیس شایعه است 
در خصوص شایعه پیوستن فرشاد فرجی به  پرسپولیس  فکر نمی‌کنم چنین  اتفاقی بیفتد و در حد شایعه است . ما به  بازیکنان‌مان احتیاج داریم و الان  هم شرایط خوبی نیست که کسی جدا شود. ما تیم را بسته ایم و روی  همه  بازیکنان حساب باز کرده ایم. پنج شش روز بیشتر به شروع بازی ها  نمانده و ما نمی‌خواهیم که کسی را از دست بدهیم.

 

در خصوص پیوستن مسلمان چیزی نشنیدم 

در خصوص شایعه آمدن محسن مسلمان هم من فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد .به هر حال محسن مسلمانان بازیکن شناخته شده ای  است و به هر تیمی برود قطعاً به آن  تیم کمک خواهد کرد اما من  چیزی در این رابطه نشنیدم.

 

امیدوارم تجربه آسیایی کمکمان کند 

برای همه تیم‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم امیدوارم بتوانیم خوب امتیاز جمع کنیم مسلما  تیمی که از ابتدای کار امتیاز جمع کند پیروز است امیدوارم این  اتفاق برای ما  بیافتد. با توجه به انگیزه و تجربه ای که  در بازی های آسیایی کسب کردیم امیدوارم حضور خوبی در  لیگ برتر داشته باشیم. از مدیرعامل باشگاه‌ هم  تشکر می‌کنم که به مربی‌های جوان اطمینان کرده است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا