ورزشی

استقلال با ترکیب پرستاره در چهارمین بازی دوستانه

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، آبی های پایتخت در شرایطی امروز چهارمین دیدار دوستانه خود را مقابل چوکای تالش انجام خواهند داد که این مسابقه احتمالا آخرین بازی دوستانه آنها قبل از شروع فصل بیستم از لیگ برتر خواهد بود.

از این رو محمود فکری سرمربی استقلال تیمش را با ترکیبی تقریبا کاملا و با استفاده از نفرات اصلی به زمین فرستاده است.

در ترکیب اصلی استقلال در بازی دوستانه امروز رشید مظاهری، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، مسعود ریگی، داریوش شجاعیان، وریا غفوری، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری به میدان خواهند رفت.

در این ترکیب البته نفراتی مثل شیخ دیاباته، مهدی مهدی‌پور ، محمد دانشگر ، هرویه میلیچ و …. غایب هستند. این نفرات هنوز از نظر بدنی شرایط ایده آل ندارند و در آینده به ترکیب آبی ها اضافه خواهند شد.

 

شکوری و شاگردانش که امروز برای دیدار تدارکاتی با استقلال به زمین شماره دو آزادی رفته بودند، برخورد گرمی با استقلالی‌ها داشتند. شکوری و محمود فکری که زمانی در استقلال همبازی بودند امروز در قابل رقیب تدارکاتی مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

 

 

 

شکوری وفکری البته قبل از شروع مسابقه دوستانه با هم بسیار گرم برخورد کردند و خاطرات گذشته برایشان زنده شد. این دو مربی چند سال قبل در استقلال کنار یکدیگر بازی می کردند و امروز بعد از مدت ها دیدار صمیمانه‌ای داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا