ورزشی

پِدری گونزالس؛ تولد یک ستاره در بارسلونا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، پدری گونزالس زمستان گذشته بود که از لاس پالماس به بارسلونا پیوست. او نیم فصل دوم را برای تیمش بازی کرد و از تابستان به بارسا ملحق شد. پدری وقتی 16 ساله بود، نخستین بازی خود برای لاس پالماس در دسته دوم اسپانیا را تجربه کرد و همانجا بود که مسئولان رئال و بارسا را متوجه خود کرد ولی در نهایت بارسا حاضر شد 5 میلیون یورو برای اوپرداخت کند و رئال چنین ریسکی را قبول نکرد.

 

 

 

 

پدری از اولین تمریناتش با بارسا رونالد کومان را شیفته خود کرد و با شروع فصل تبدیل به بازیکن اغلب ثابت آبی اناری ها شده است. با 17 سال سن، آندرس اینیستا اولین بازی هایش برای تیم دوم بارسا را تجربه می کرد و ژاوی هنوز نتوانسته بود یک بازی هم برای تیم اول باشگاه انجام دهد.

پدری اما حالا یک نام شناخته شده در فوتبال اسپانیا و اروپاست. او شب گذشته شاید بهترین بازیکن تیمش برابر یوونتوس بود و حالا می توان گفت که ستاره ای متولد شده است.

 

 

 

 

رونالد کومان در مورد او می گوید:« با توجه به سنی که او دارد باید گفت شکل بازی اش تاثیربرانگیز است. او برابر یونوه شخصیت بالایش را نشان داد و همه باید از داشتن او خوشحال باشیم.»

 

پدری چند روز پس از نمایش ضعیفش در ال کلاسیکو با اعتماد کومان دوباره در ترکیب ثابت بارسا برابر یوونتوس قرار گرفت. برابر رئال او در سمت راست خط میانی قرار داشت تا مانع نفوذهای وینیسیوس و مندی شود اما برابر این دو یک مغلوب تمام عیار بود.

پدری که تقریبا درتمام پست های میانی برای بارسا بازی کرده، شب گذشته برابر یوونتوس همان جایی بازی می کرد که کوادرادو از یوونتوس قرار داشت. ستاره کلمبیایی برابر پدری حرفی برای گفتن نداشت و یکی از دلایل برتری بارسا بر یووه در میانه میدان، همین بازیکن 17 ساله بود. پدری فراتر از لیونل مسی، دمبله و گریزمان ظاهر شد و بیشتر تحسین ها حالا متوجه او شده است.

 

 

 

 

پدری برابر یوونتوس 41 پاس داد که 39 تای شان درست بود یعنی 95.1 درصد پاس صحیح.

در زمین حریف 32 پاس داد با دقت 91.4 درصدی. 7 توپ از دست داد و 6 بار نیز توپگیری کرد و 2 بار نیز روی او مرتکب خطا شدند.

شاید برای قضاوت در مورد او زود باشد و دادن لقب اینیستای جدید به او یک اقدام ریسکی؛ ولی در بارسلونا اطمینان دارند که ستاره ای برای یک دهه را جذب کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا