ورزشی

واکنش دی یونگ به بازی در پست دفاع وسط برابر یووه

کد خبر: 1716161/52

زمان: 09:45  
1399/08/08

بازدید: 9,955

فرانکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا می گوید که بازی در پست هافبک را ترجیح می دهد اما در صورت نیاز می‌تواند در دفاع نیز به تیمش کمک کند.

به گزارش “آلانه”، برخلاف مسابقه ال کلاسیکو، بارسلونا شب گذشته مقابل یوونتوس در فاز دفاعی عملکرد کم نقصی از خود ارائه داد و همین موضوع باعث شد که شاگردان رونالد کومان نهایتاً با پیروزی 2-0 تورین را ترک کنند تا به نوعی دوباره روحیه به بلوگرانا بازگشته باشد.

 

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا در مسابقه شب گذشته این تیم مقابل یوونتوس به دلیل محرومیت غایب بود. از طرفی مصدومیت ساموئل اومتیتی نیز باعث شد که کومان از رونالدو آرائوخو جوان در پست دفاع مرکزی و به عنوان زوج کلمنت لنگله استفاده کند. با این حال آرائوخو بین دو نیمه به دلیل مصدومیت تعویض شد و همین موضوع باعث شد که فرانکی دی یونگ از خط هافبک به دفاع منتقل شود.

 

 

 

 

هافبک هلندی بارسلونا پس از بازی درباره حضور در پست دفاع وسط مقابل یووه گفت: ” فکر می کنم ما نمایش بسیار خوبی را مقابل یوونتوس ارائه دادیم و مخصوصاً در نیمه اول توانستیم بازی را کنترل کرده و توپ را به خوبی به گردش درآوریم. من پیش از این و هنگامی که جوان تر بودم هم در پست دفاع وسط بازی کرده بودم. قطعاً حضور در مرکز زمین را بیشتر دوست دارم اما در عین حال در هر منطقه‌ای از زمین که خواسته شود به میدان خواهم رفت.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا