ورزشی

هیجان زدگی کلوپ از بهبود حال هوادار معروف لیورپول

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716187/52

زمان: 11:55  
1399/08/08

بازدید: 8,542

یورگن کلوپ از بهبود وضعیت شان کاکس هوادار معروف لیورپول ابراز خشنودی کرد.

به گزارش “آلانه”، سه فصل پیش در چهارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و قبل از دیدار حساس لیورپول و رم در استادیوم آنفیلد، درگیری شدیدی بین هواداران دو تیم خارج از استادیوم ایجاد شده بود که در نهایت یک هوادار 53 ساله که صاحب 2 فرزند نیز بود بر اثر جراحت راهی بیمارستان شده بود.

 

 

 

 

این هوادار که شان کاکس نام داشت مدتی را در حالت کما به سر برد و حتی تا آستانه مرگ نیز پیش رفت اما در نهایت به شکل معجزه آسایی از وضعیت کما خارج شد و از مرگ نجات یافت. این هوادار لیورپول اما پس از آن اتفاق دچار معلولیت شد؛ اتفاقی که او را مجبور کرده که روی ویلچر بنشیند.

 

یورگن کلوپ که اخیراً با این هوادار معروف لیورپول دیدار کرده بود حالا در جدیدترین مصاحبه خود اتفاق رخ داده برای کاکس را یادآوری کرده و می‌گوید: ” نمی توانم خیلی خوب در این باره صحبت کنم. در آن لحظات متوجه شدم که فوتبال اهمیت کمی دارد. آن روز را خیلی خوب به یاد ندارم اما هنگامی که فهمیدم کاکس خیلی بهتر شده و به آنفیلد می آید تا بازی ما را ببیند، بسیار هیجان زده شدم. من خاطرات بسیار خوبی از آن روز دارم و حالا بسیار خوشحال هستم که او نسبت به قبل خیلی بهتر هم شده است.”

 

 

 

 

مارتینا، همسر شان کاکس اخیراً کتابی را درباره همین اتفاقات منتشر کرد. یورگن کلوپ در این باره نیز گفت: ” من می‌خواستم در مراسم رونمایی از این کتاب حضور داشته باشم اما مسائل مربوط به ویروس کرونا اجازه نداد. با این حال بعد از این اتفاقات به ایرلند خواهم آمد و کتاب خریداری شده توسط تمام افراد را امضا خواهم کرد. البته من فقط کتاب هایی که جدیدا خریداری شده را امضا می کنم.

 

من 53 ساله هستم و می دانم که مادرم تا به اینجا بزرگترین رهبر زندگی من بوده است. مارتینا می‌داند که تا به اینجا چه کار بزرگی انجام داده و خانواده‌اش به او افتخار می کند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا