ورزشی

ناراحتی ناگلزمان از شوخی با لباسش؛ مانکن نیستم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716271/50

زمان: 20:00  
1399/08/08

بازدید: 16,169

یولیان ناگلزمان سرمربی لایپزیش بعد از شکست سنگین مقابل منچستریونایتد به شوخی خبرنگاران با کت و شلوارش واکنشی عصبانی نشان داد و گفت مربی فوتبال است نه مانکن.

به گزارش “آلانه”، یولیان ناگلزمان سرمربی لایپزیش بعد از آنکه تیمش در اولدترافورد مقابل منچستریونایتد با شکست سنگین 5-0 مواجه شد وقتی مقابل خبرنگاران قرار گرفت با سوالات طنز آمیز آنها درباره لباسش مواجه شد اما به این شوخی ها واکنشی عصبی نشان داد و گفت مربی فوتبال است نه مانکن.

 

 

لایپزیش که از شروع فصل جاری تا دیشب شکست نخورده بود مقابل یونایتد شکستی سنگین را تجربه کرد. بازیکنان لایپزیش در بازی دیشب دو تیم کم فروغ بودند و شاید همین باعث شد کت و شلوار سرمربی شان ناگلزمان در کنار خط بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. مربی جوان لایپزیش با کت و شلوار طرح چهارخانه سیاه و سفید و کروات نقره ای و شلوار و پیراهن مشکی خود مورد توجه بینندگان مسابقه و خبرنگاران قرار گرفت.

 

 

در پایان بازی زمانی که خبرنگار شبکه اسکای آلمان به سراغ ناگلزمان رفت و گفت لباس او بعد از این باخت در کمد لباسهایش به عنوان لباس شانس در نظر گرفته نخواهد شد سرمربی جوان لایپزیش در پاسخ گفت: ” اینقدر درباره لباس من صحبت نکنید. من اینطور لباس می پوشم. من مربی فوتبال هستم نه مانکن”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا