ورزشی

سند جدید از خشم بنزما نسبت به وینیسیوس(عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716180/52

زمان: 11:09  
1399/08/08

بازدید: 63,407

تصاویر جدیدی منتشر شده که نشان می دهد به نوعی صحبت های اخیر درباره عصبانیت بنزما از وینیسیوس جدی بوده است.

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید سه شنبه شب دومین بازی خود در لیگ قهرمانان اروپا را مقابل مونشن‌گلادباخ انجام داد و نهایتاً با تساوی 2-2 در برابر این تیم متوقف شد.

 

چند ساعت بعد از پایان بازی اما ویدئویی منتشر و ادعا شد که کریم بنزما در بین دو نیمه با فرلاند مندی درباره وینیسیوس جونیور صحبت کرده است. در واقع گفته شد که بنزما از مدافع فرانسوی درخواست کرده که به وینیسیوس خیلی پاس نداد چرا که معتقد بوده این برزیلی بر علیه رئال بازی می کند.

 

 

 

 

پس از پایان بازی آمار نشان می داد که کریم بنزما در نیمه دوم حتی یک پاس هم برای وینیسیوس ارسال نکرده است. این در حالی بود که مهاجم فرانسوی در نیمه اول سه بار این کار را انجام داده بود. با این حال تصاویر جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد کریم‌بنزما بلافاصله بعد از شروع نیمه دوم با وینیسیوس صحبت کرده است.

 

هنگامی که وینیسیوس و بنزما برای شروع نیمه دوم وارد زمین می شوند در حال صحبت کردن هستند و در همین حال فرلاند مندی نیز به جمع آنها اضافه می‌شود. در واقع اینطور به نظر می آید که بنزما به شکل انتقادی با ستاره برزیلی صحبت می‌کند و مندی نیز به شکل میانجی گرانه بین این دو نفر قرار می گیرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا