ورزشی

سرنوشت تلخ ستاره سابق ایتالیا؛ از میلان به دسته 3

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716240/29

زمان: 16:50  
1399/08/08

بازدید: 15,975

گزارش؛

السیو چرچی ستاره سابق فیورنتینا، تورینو، اتلتیکو و میلان با 14 بازی ملی، حالا در دسته سوم ایتالیا بازی می کند.

به گزارش “آلانه”، السیو چرچی پس از هفت سال حضور در رم، سال 2010 بود که به فیورنتینا پیوست و تا 2012 نیز برای این تیم بازی کرد تا اینکه راهی تورینو شد. او درخشش او در همین تیم بود و دو سال بعد راهی اتلتیکو مادرید شد ولی اوضاع برای او در مادرید اسفناک پیش رفت و یک سال بعد مجبور شد قرضی به میلان برود.

 

 

 

 

او سپس برای جنووا، ورونا، آنکاراگوجو و سالرنیتانا(دسته دوم) بازی کرد و در روز پایانی انتقالات تابستانی گذشته وقتی هیچ پیشنهاد خوبی دریافت نکرد، با قراردادی سه ساله به تیم دسته سومی آرتزو از منطقه توسکانی ملحق شد. 

 

چرچی تنها 33 سال دارد و حالا با افتی عجیب باید در سری C به فوتبال ادامه بدهد. چرچی در مورد شرایطش به گاتزتا دلو اسپورت گفت:« واضح است که پشیمانم. اگر 33 ساله هستم و در دسته سوم بازی می کنم، یعنی یک جای راه را اشتباه رفته ام. با این حال چالش حضور در آرتزو را پذیرفتم و می دانم که هنوز قادر به انجام کارهای مهمی در زمین فوتبال هستم.»

 

 

 

 

چرچی ادامه داد:« اگر به عقب برگردم، هرگز از تورینو جدا نمی شوم. رفتن به اتلتیکو اشتباه بزرگی بود ولی اتفاقی است که افتاده و نمی توان تغییرش داد. مسئول اول و آخر این اشتباه نیز خودم هستم. اینجا در آرتزو خیلی محبوبم و خودم را بازیکن مهمی می بینم. از توسکانی خاطرات خوبی به خاطر بازی برای فیورنتینا دارم و حالا امیدوارم در آرتزو نیز احساسات خوبی را تجربه کنم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا