ورزشی

حمله گسترده برزیلی ها به بنزما؛ تو بزدل و بی‌شخصیتی

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رئال مادرید سه شنبه شب در زمین گلادباخ و در حالی که با دو گل عقب بود، توانست با گل های دقیقه 87 کریم بنزما و 93 کاسیمیرو از شکست فرار کند.

ساعاتی پس از اتمام بازی تله فوت تصاویری از مکالمه بنزما و فرلاند مندی در بین دو نیمه بازی منتشر کرد که به نظر علیه وینسیوس حرف می زدند. 

در این تصاویر بنزما با زبان فرانسوی به هموطنش مندی می گفت:« به او(احتمالا وینیسیوس) پاس نده. او عملا بر علیه ما بازی می کند.»

 

 

 

 

پس از پایان بازی آمار نشان می داد که کریم بنزما در نیمه دوم حتی یک پاس هم برای وینیسیوس ارسال نکرده است. این در حالی بود که مهاجم فرانسوی در نیمه اول سه بار این کار را انجام داده بود.

 

انتشار این تصاویر در برزیل با واکنش های منفی زیادی همراه بود و بسیاری به صفحه اینستاگرام کریم حمله کردند و تعداد نظرات زیر آخرین تصویر ستاره فرانسوی از مرز 90 هزار نیز فراتر رفته است؛ در حالی که به طور معمول هر پست بنزما بین 2 تا 3 هزار نظر را به دنبال دارد.

 

 

 

 

ریچارلیسون ستاره برزیلی اورتون نیز حتی در صفحه اینستاگرام کریم نوشت که بهتر است با ارتش وینیسیوس وارد جنگ نشود.

برزیلی ها می گویند وینیسیوس همیشه از بنزما به عنوان برادر بزرگترش یاد کرده و احترام زیادی برای او قائل است و چنین رفتاری از سوی ستاره فرانسوی غیر قابل پذیرش است.

کامیلا کارلی از رادیو گلوبه در مورد بنزما گفت:«  این یک ژست زشت از سوی بنزما بود. صحبت های انتقادی در مقابل وینسیوس و به زبانی که او متوجه نمی شود، یک اقدام سطح پایین و بزدلانه است.»

 

 

 

 

مارسیو اسپیمولو از رادیو ژووِم پان اما انتقادات تندتری از بنزما کرد و گفت:« بنزما بی شخصیت و ترسو است. رفتارش مسخره و قابل سرزنش است. این یک خیانت به وینیسیوس از سوی بازیکنی است که پرونده اخاذی از هم تیمی اش(متئو والبوئنا) در کارنامه اش موجود است. بنزما به وینی و زیدان یعنی کسی که وینی را در ترکیب ثابت به میدان فرستاده، بی احترامی کرد. این رفتار او خجالت آور است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا