ورزشی

برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس تشکر کرد 

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش آلانه، پرسپولیسی سرانجام توانستند مطالبات برانکو که از اردیبهشت ۱۳۹۷ پرداخت نشده بود را به دست او برسانند و پنجره نقل و انتقالاتی خود را هم باز کنند. البته بخش کوچکی از این مبلغ باقی ماند که سرمربی کروات آن را بخشید و از پیگیری اش صرف نظر کرد.

 

حالا او در نامه ای به فیفا دریافت مطالباتش را اعلام کرده و همچنین از پرسپولیسی ها تشکر داشته است. در این نامه آمده:

آقا-خانم محترم در ارتباط با پرداخت نهایی طلب و مکاتبه ارسالی از سوی باشگاه پرسپولیس به تاریخ ۲۸ اکتبر، به این وسیله تایید می‌نماییم که باشگاه پرسپولیس ایران، کلیه ارقام طلب آقای برانکو ایوانکوویچ را مطابق با رای صادره تک داور کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فیفا به تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۰ پرداخت نمود.

 

به این ترتیب آقای برانکو ایوانکوویچ از امروز، هیچ‌گونه ادعای مالی، در خصوص موضوع حاضر نسبت به باشگاه پرسپولیس ندارد. پرداخت رقم کل در ۶۹ بخش و از تاریخ ۵ آگوست۲۰۲۰ تا ۲۹ اکتبر واریز گردید.

 

در این موقعیت مایل هستیم از فیفا برای حمایت حقوقی، تشکر نماییم. همچنین لازم تست از سعی و تلاش بزرگ و اراده مدیرعامل باشگاه، آقای مهدی رسول‌پناه و کادر اداری نیز قدردانی کنیم که توانستند منابع مالی را تامین کنند.

 

به خصوص باید توجه داشت که با مشکلات داخلی و بین‌المللی مواجه بودند و به همین دلیل در مورد مهلت پرداخت، انعطاف نشان دادیم.

امیدواریم که به این ترتیب کمیته انضباطی فیفا با درک این شرایط، دیگر تحریمی علیه پرسپولیس اعمال ننماید. دارو بوشیچ نماینده حقوقی برانکو ایوانکوویچ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا