ورزشی

انتقاد تند کلوپ از برنامه فشرده بازی‌ها

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716290/50

زمان: 22:04  
1399/08/08

بازدید: 2,327

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول از برنامه فشرده بازی‌های تیمش انتقاد کرده و مسئولین لیگ برتر انگلیس را به بی‌توجهی به شرایط تیم‌ها و بازیکنان‌شان متهم کرد.

به گزارش “آلانه”، یورگن کلوپ با اشاره به برنامه بسیار فشرده بازی‌های تیمش لیورپول تا پیش از کریسمس‌، از مسئولین لیگ برتر انگلیس انتقاد کرده و آنها را به بی‌توجهی به وضعیت دشوار تیم‌ها و فوتبالیست‌ها متهم کرد.

 

 

لیورپول مثل دیگر تیم‌های انگلیسی که در این فصل در رقابتهای اروپایی هم حضور دارند تا پیش از کریسمس تقریباً در هر هفته باید دو بازی انجام بدهند هر چند در ماه نوامبر با وقفه‌ای کوتاه برای بازی‌های ملی روبرو هستند که به کار بازیکنان نخواهد آمد. کلوپ از مسئولین برگزاری مسابقات انتقاد کرده و می‌گوید تیمی که چهارشنبه شب بازی کرده چطور می‌تواند روز شنبه دوباره به میدان برود.

 

یورگن کلوپ در این باره گفت: ” فکر کنم همه موافق باشند که تیمی که سه شنبه شب بازی می‌کند زودترین زمانی که می‌تواند در بازی بعدی به میدان برود نیمه شب شنبه است ولی لیگ برتر هرگز این را نفهمیده. آنها همیشه برای ما چهارشنبه بازی می گذارند. مثل شنبه گذشته که این را در مورد منچسترسیتی دیدیدم. واقعاً باور کردنی نیست. ما البته با سیتی رفیق نیستیم بلکه رقیبیم و با هم مبارزه می کنیم ولی آخر چنین چیزی چطور ممکن است؟ “

 

 

کلوپ در ادامه گفت: ” شاید من بیش از حد خنگ هستم. رئیس لیگ برتر ریچارد مسترز و دیگر مسئولین قبلاً هم گفته اند این حرف‌ها را رها کنید. وضعیت همین است که هست. آنها اصلاً اهمیت نمی دهند و من واقعاً نمی فهمم چرا”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا