ورزشی

یونایتد 5 – 0 لایپزیش؛ قدرت نمایی در اروپا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، شیاطین سرخ که در اولین بازی مرحله گروهی پیروزی بزرگی در پاریس مقابل پاری سن ژرمن کسب کرده بودند، امشب نیز با تکیه بر درخشش ستاره های انگلیسی خود موفق شدند لایپزیش را با پنج گل شکست داده و با اقتدار در صدر جدول قرار گیرد.

 

یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه شش و روی یک موقعیت ایستگاهی صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد، اما ضربه فرد با مهار خوب گولاسچی همراه شد.

 

اما فشار یونایتد جواب داد و این تیم در خانه و در دقیقه 20 به گل اول دست یافت. پل پوگبا پشت محوطه با یک پاس عمقی و تماشایی میسون گرینوود را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او با یک ضربه فنی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

 

 

 

دقایقی بعد و با حرکت امیل فورسبرگ بود که اولین فرصت لایپزیش روی دروازه یونایتد خلق شد، اما داوید دخیا واکنش خوبی به ضربه انکونکو نشان داد و توپ راهی کرنر شد.

 

در دقیقه 39 و روی همکاری دایوت اوپامکانو و انجلینو بود که لایپزیش می توانست صاحب فرصت گلزنی شود، اما ارسال خطرناک لایپزیش توسط دخیا مهار شد و یونایتد با همان برتری 0-1 راهی رختکن شد.

 

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و روی اشتباه اوپامکانو بود که یونایتد فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه گرینوود با مهار گولاسچی همراه شد و در ادامه نیز ضربه دنی فن دبیک راهی به دروازه نیافت.

 

در دقیقه 65 لایپزیش روی یک موقعیت ایستگاهی تا آستانه باز کردن دروازه تیم میزبان نیز پیش رفت، اما ضربه سر کناته با عکس العمل داوید دخیا همراه شد.

 

اما در دقیقه 74 یونایتد موفق شد به گل دوم هم دست یابد. روی پاس عمقی برونو فرناندز، این مارکوس راشفورد بود که با یک ضربه دقیق در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی شد.

 

اما در دقیقه 79 یونایتد باز هم به گل رسید. دوباره مارکوس راشفورد در مقابل دروازه لایپزیش صاحب موقعیت شد و با یک ضربه زمینی به گوشه دروازه زننده گل سوم لقب گرفت. اما در دقیقه 86 شیاطین سرخ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که آنتونی مارسیال آن را تبدیل به گل کرد و یونایتد به گل چهارم هم دست یافت.

 

اما این پایان کار نبود و مارکوش راشفورد در دقیقه 92 روی پاس مارسیال باز هم موفق به گلزنی شد و در نهایت یونایتد با پنج گل موفق شد لایپزیش را شکست دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا