ورزشی

کومان: به مسی گفتم باید زودتر کار را تمام می کردیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، بارسلونا در دومین بازی خود در گروه G لیگ قهرمانان امشب توانست در زمین یوونتوس با دو گل دمبله و مسی پیروز شود تا با شش امتیاز در صدر قرار بگیرد و مسیر صعودش را هموار کند. پس از شکست در ال کلاسیکو و استعفای بارتومئو، بارسا به این پیروزی نیاز داشت.

 

 

 

 

رونالد کومان سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« موقعیت سازی خیلی مهم است و ما امشب شانس های زیادی ایجاد کردیم. در مجموع برتر از یوونتوس بودیم و معتقدم نتیجه کاملا منصفانه بود. معقتدم می توانستیم زودتر کار را تمام کنیم و از این حیث ضعف داشتیم. از این همه موقعیت باید زودتر استفاده می کردیم و با آرامش بیشتری به دقایق پایانی می رسیدیم. امشب گریزمان دو موقعیت خوب داشت که بدشانسی آورد و یک ضربه اش به تیر خورد. ضربه او عالی بود و فقط شانس نداشت.»

 

 

 

 

کومان ادامه داد:« نمی توانم یک نفر را به عنوان بهترین بازیکن معرفی کنم. امشب همه خوب بودند و اطمینان و اعتماد به نفس شان را به رخ کشیدند. بارسا امشب تیمی با شخصیت بود و قدرتش را نشان داد. این بهترین نمایش فصل مان بود.»

 

 

 

 

مدافعان میانی:« از ابتدای فصل می دانستیم که در این منطقه با محدودیت بازیکن مواجهیم. اگر یکی دو نفر مصدوم و محروم شوند، به مشکل می خوریم. امشب آرائوخو هم مصدوم شد و دی یونگ جای او را پر کرد و خیلی خوب هم بود. او در هلند دفاع میانی هم بازی کرده است.»

 

بحران مدیریتی:« معتقدم ما فقط باید به مسائل ورزشی فکر کنیم. تیم با استفعای بارتومئو مشکلی نداشت و این موضوع تاثیری روی ما نمی گذارد. نگران این قضایا نیستم و انرژی مان را وقف فوتبال کرده ایم. مسائل مدیریتی دست ما نیست.»

 

 

 

 

کومان در پایان بازی لیونل مسی را در آغوش گرفت. او در این باره گفت:« رابطه بین من و مسی هرگز پیچیده نبود و مشکلی باهم نداشتیم. در ملاقات هایی که داشتیم بی پرده و صریح حرف زدیم و وقتی لئو به تمرینات اضافه شد، همه توانش را برای موفقیت تیم گذاشته و این را در هر بازی نیز نشان داده است. تنها چیزی که با مسی گفتم این بود که امشب باید زودتر کار را تمام می کردیم.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا