سیاسی

وضعیت موجود در شان مردم نیست/ با خاطیان بازار بورس برخورد شود

پنل اس ام اس هیرو

وضعیت موجود در شان مردم نیست/با خاطیان بازار بورس برخورد شودبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز مجلس در نطق پیش از دستور خود، گفت: ایام ولادت رسول اکرم (ص) که نور هدایت جامعه بشری را تبریک می‌گویم و این کتاب نور را دارای جوهری واحد می‌دانیم لذا پیروانشان در قلوب، ارزش ها، آرمان‌ها همراه و هم داستان باشند.

وی افزود: حضرت امام (ره) بر این اساس هفته وحدت را پایه گذاری کردند، وحدت اسلامی آغاز رشد و تعالی مکتبی جهان است، مکتبی بر پایه توحید، عصبانیت و هتاکی که امروز در جهان به ظاهر متمدن به ویژه در افراد دون مایه‌ای مانند مکرون نسبت به پیامبر اعظم می‌بینیم نشأت گرفته از این بیداری و وحدت است. اگر امروز امت اسلامی ید واحده باشد، قدرتی عظیم ایجاد خواهد شد که هیچ جهانخواری یارای مقابله با آن را نخواهد داشت.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: ما نیز موظفیم در درون سرزمین خود نمونه عملی این وحدت باشیم و جامعه‌ای بر پایه وحدت و محبت بسازیم نه بر پایه خشم و تفرقه، وحدت در بین اقوام، قومیت‌ها و مذاهب و وحدت میان کارگزاران نظام حول محور امامت و ولایت که همان نور پیامبر و خدمت بی‌منت به مردم است، ما باید خود نمونه عملی این وحدت و محبت باشیم تا دیگران نیز از ما بپذیرند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما به عنوان نمایندگان مردم با تمام وجود آرزومندیم تا جامعه توحیدی و پر از محبت محمدی بسازیم لذا شبانه روز و با اخلاص تمام، دست تمام برادران خود را در سایر قوا برای ایجاد چنین جامعه‌ای می‌فشاریم و به دیگران هم توصیه کرده تا حول محور امام جامعه، خود را صرف خدمت به مردم کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: در چند ماه اخیر اقدامات خوبی در مجلس از جمله اصلاح خود پارلمان، اصلاح نظام سیاسی کشور و بهبود شرایط اقتصادی و معیشتی مردم آغاز شده، نمایندگان محترم در کمیسیون‌های تخصصی، هیأت رئیسه مجلس، مرکز پژوهش‌ها و به ویژه ریاست محترم مجلس تمامی توان خود را برای این امر گذاشته‌اند، شرایط موجود در شأن ملت بزرگ ایران نیست و باید کاری کرد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: خوشحالیم که در اخبار شنیدیم دولت محترم از نظرات و مصوبات سایر قوا استقبال می‌کند، امیدواریم این در عمل محقق شود. اکنون چند طرح اقتصادی مهم در دستور کار مجلس است. همین امروز بحث مهم ارتقاء معیشت مردم در دستور داریم که کمیسیون برنامه و بودجه زحمت اصلی آن را کشیدند و از این عزیزیان تشکر می‌کنم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وقتی از استقبال صحبت می‌کنیم معنی آن همراهی است و این همراهی یعنی کارشناسان مورد اعتماد دولت در جلسات مجلس شرکت کنند، مشفقانه نظر دهند تا طرح اصلاح شود تا وقتی تصویب شد آن طرح را با تمام قوا اجرا کنند.

وی گفت: مردم با اعتماد به سخنان دولتمردان سرمایه‌های اندک خود را به بازار سرمایه آوردند و امروز دچار ضرر و زیان شدند، لازم است مسئولین مربوط هر چه زودتر به این وضعیت سر و سامان دهند و با خاطیان که تعداد آن‌ها هم زیاد است برخورد لازم شود.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به ورود قوه قضاییه به مشکلات بازار سرمایه، اظهار کرد: رئیس قوه آقای القاصی مهر دادستان تهران را مامور رسیدگی به مشکلات بازار بورس کردند لذا از دستور ریاست قوه قضاییه تشکر می‌کنم و امیدوارم ورود قوه قضائیه باعث رفع بعضی از اختلالات به وجود آمده شود. امیدوارم مزد این سال‌های پر زحمت و اجر این امت با ظهور سلاله نبی حضرت مهدی (عج) داده شود و دل‌ها آرام گیرد. آرزی شفای عاجل هم برای ریاست مجلس داریم، زیرا تست کرونای ایشان مثبت شده و اعلام کردند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا