ورزشی

مصدومیت فن‌دایک پلیسی شد؛ بادیگارد برای پیکفورد

کد خبر: 1715994/50

زمان: 11:30  
1399/08/07

بازدید: 15,420

بعد از آنکه جردن پیکفورد سنگربان اورتون به خاطر مصدوم کردن فن‌دایک ستاره لیورپول به قتل تهدید شد برای محافظت از او و خانواده‌اش بادیگارد استخدام شده است.

به گزارش “آلانه”، رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند بعد از آنکه جردن پیکفورد دروازه بان اورتون چندین پیام تهدیدآمیز دریافت کرده و به قتل تهدید شده در حال حاضر چند بادیگارد از او و همسرش محافظت می‌کنند. پیکفورد در بازی تیمش مقابل لیورپول با خطایی شدید روی ویرژیل فن دایک باعث مصدومیت شدید او شده و گفته می‌شود تهدیدهای او به همین علت بوده است.

 

 

روزنامه دیلی میل به نقل از یکی از منابع خود نوشت جردن پیکفورد از میزان تهدیدهایی که بعد از دربی مرسی ساید مقابل لیورپول دریافت کرده شگفت زده شده است اما او قصد دارد هر طور شده خیالش از بابت امنیت خانواده مطمئن باشد و اجازه ندهد کوچکترین احتمال خطری برای آنها وجود داشته باشد.

 

بر اساس این گزارش پیکفورد از یک شرکت خصوصی تامین امنیت درخواست کرده محافظت از او و خانواده اش را به عهده بگیرد. در روزهای اخیر در اطراف خانه جردن پیکفورد در چشایر که او به همراه همسرش مگان و پسر یک ساله اش در آن زندگی می‌کند چند بادیگارد در حال نگهبانی و گشت زنی دیده شده اند.

 

 

متخصصین امنیتی از پیکفورد و همسرش خواسته اند تا اطلاع ثانوی از فعالیت در شبکه های اجتماعی خودداری کنند چون ممکن است به شکل ناخواسته مکان حضور خود را در این شبکه ها لو بدهند و شدت تهدیدها علیه خود را بالا ببرند.

 

پلیس مرسی ساید هم در روزهای اخیر اعلام کرد تحقیقات درباره توییتهایی را آغاز کرده که پیکفورد و هم تیمی اش ریچارلیسون را هدف گرفته و آنها را به قتل تهدید کرده بودند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا