ورزشی

مشکل کورتوا هنگام رفتن به رئال ناواس بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716115/42

زمان: 21:36  
1399/08/07

بازدید: 8,461

تیری کورتوا، پدر دروازه بان رئال مادرید از دشواری های انتقال فرزندش به برنابئو سخن گفت.

به گزارش “آلانه”، تیبو کورتوا بعد از سپری کردن چند فصل درخشان در تابستان سال 2018 راهی رئال مادرید شد و علیرغم شروعی نه چندان خوب، حالا به ستاره این باشگاه تبدیل شده است. تیری کورتوا مدعی شد اوایل و با حضور کیلور ناواس در رختکن، شرایط برای فرزندش چندان مساعد نبوده است.

 

 

تیری کورتوا گفت: “انتقال پسرم کمی پیچیده بود. تمرینات پیش فصل فصل آغاز شده بود و او دیرتر به رئال مادرید اضافه شد. اما مهمتر از همه، کیلور ناواس هنوز آنجا بود. تیبو باید دو یا سه بازی صبر می کرد تا در ترکیب ثابت قرار گیرد. کیلور ناواس حاضر بود و یک رقابت داخلی دشوار در تیم شکل گرفته بود. همچنین روزنامه نگاران که طرفدار کیلور ناواس بودند، اما با انتقال او به پاری سن ژرمن، اوضاع آسان تر شد.

 

اما هنگام انتقال به چلسی، پتر چک پسرم را بسیار خوب پذیرفت. او اولین کسی بود که در اولین جلسه تمرینی به ملاقات تیبو آمد، همیشه پسرم مشاوره می داد و به جا افتادن او در ترکیب تیم کمک می کرد. پتر چک یک هم تیمی عالی بود که پسرم همیشه می توانست روی او حساب کند. اما نمی توان چنین چیزی را در مورد کیلور ناواس نیز و پس از جدایی او، شرایط برای تیبو کورتوا آسان تر شد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا