ورزشی

مسوت اوزیل برای امور خیریه دست به جیب شد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715890/42

زمان: 18:41  
1399/08/06

بازدید: 6,957

مسوت اوزیل نیز فعالیت گسترده ای در مبارزه با فقر در انگلیس دارد.

به گزارش “آلانه”، مسوت اوزیل در حال سپری کردن روزهای دشواری در انگلیس است و شرایط از نظر فوتبالی به بدترین شکل ممکن برای او پیش می رود. همین چند روز قبل نام مسوت اوزیل از لیست 25 نفره آرسنال در لیگ برتر خط خورده بود و این اتفاق در مورد لیگ اروپا نیز مدتی قبل رخ داد.

 

 

بسیاری رویکرد و نگرش مسوت اوزیل را مورد انتقاد قرار داده و او را بازیکنی بی انگیزه خطاب می کنند که فقط دستمزد فراوانی از آرسنال می گیرد. اما نشریه استاندارد مدعی شد این هافبک آلمانی در امور خیرخواهانه نقش آفرینی کرده و روزانه 1400 وعده غذایی برای دانش آموزانی که از استطاعت مالی برخوردار نیستند تهیه می کند.

 

این حرکت مسوت اوزیل در شبکه های اجتماعی به شدت مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از کاربران به ستایش از او پرداخته اند. چندی قبل نیز عروسک نمادین باشگاه آرسنال به علت مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا از این باشگاه اخراج شد، اما مسوت اوزیل مدعی شد حاضر است تا زمانی که عضو آرسنال باشد دستمزد او را پرداخت کند. مارکوس راشفورد، مهاجم انگلیسی و جوان منچستریونایتد در ماه های اخیر تلاش زیادی برای بهبود وضعیت دانش آموزان بی بضاعت کرده و مسوت اوزیل نیز در حال حاضر به سهم خود در این امر خیر نقش آفرینی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا