ورزشی

مدافع جدید قرمزها؛ 49 ساله، بدون اضافه وزن! (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716018/47

زمان: 13:15  
1399/08/07

بازدید: 78,129

یحیی گل محمدی مدافع پیشین تیم ملی و سرمربی کنونی تیم پرسپولیس، روز گذشته پا به پای شاگردانش تمرین کرد.

 

به گزارش “آلانه”، با جدایی شجاع خلیل زاده و محمد نادری و همچنین احتمال قطع همکاری با محسن ربیع خواه و محمد انصاری، پرسپولیس وضعیت بحرانی را در خط دفاعی تجربه می‌کند. آن ها اکنون تنها دو مدافع میانی تخصصی در فهرست دارند و این یک زنگ خطر بزرگ برای یحیی گل محمدی است که خود سال ها در این پست نقش آفرینی کرد و حالا ماموریت حفظ وضعیت مطلوب دفاعی تیم را روی دوش خود می‌بیند.

 

گل محمدی که 12 سال پیش در سن 37 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد و بلافاصله به جرگه مربیان پیوست، باوجود گذشت یک دهه از دوران بازی، همچنان آمادگی بالایی دارد و با تناسب اندام، توانسته در قامت یک رقیب جدی برای شاگردانش محسوب شود. یحیی دیروز هم وارد گود شد و با پیراهن مشکی و کلاهی که به عقب برگردانده بود، برای دقایقی پا به پای قرمزها بازی کرد و آنچه می‌داند را به شاگردانش انتقال داد.

 

یحیی در موقعیت یک تصمیم جدید است؛ تصمیمی که برانکو در دومین فصل مربیگری اش در پرسپولیس با کنار گذاشتن محسن بنگر و رضا نورمحمدی و قرار دادن محمد انصاری در پست دفاع میانی گرفت و یک فصل درخشان را پشت سر گذاشت. او حالا دستکم خیالش از دو مدافع میانی در ترکیب اصلی راحت است اما به نظر می‌رسد قصد دارد از خرید جدید خود یعنی میلاد سرلک در قامت مدافع جانشین بهره ببرد؛ تبدیل هافبک دفاعی به مدافع که هدف جالبی برای دفاع وسط سال های نه چندان دور پرسپولیس و تیم ملی است.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا