ورزشی

لیورپول 2-0 میتیلند: بردی که تلخ شد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، یورگن کلوپ در دیدار امشب هیچ یک از سه ستاره اصلی خط حمله اش را در ترکیب ابتدایی قرار نداد اما در نهایت توانستند مقابل حریف دانمارکی به برتری برسند؛ هرچند این پیروزی تحت تاثیر مصدومیت فابینیو قرار گرفت.

تیم میهمان در دقایق ابتدایی نمایش بهتری داشت و بر بازی مسلط بود اما نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه لیورپول ایجاد کند. اما پس از آن قرمزها ابتکار عمل را در دست گرفتند و با حرکات ترنت الکساندر آرنولد از سمت راست، به دنبال ایجاد موقعیت روی دروازه میتیلند بودند اما دفاع فشرده تیم دانمارکی، مانع از ایجاد فرصت می شد.

حملات لیورپولی ها به همین شکل ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 28، فابینیو بدون برخورد به بازیکنان حریف دچار آسیب دیدگی شد و مجبور شد جای خود را به ویلیامز بدهد.

 

 

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان لیورپول بودند که حملات بیشتری روی دروازه حریف ترتیب دادند اما در نهایت در این نیمه توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم با برتری لیورپول آغاز شدند و هرچند بازیکنان این تیم نتوانستند در دقایق ابتدایی فرصت ویژه ای ایجاد کنند اما سرانجام در دقیقه 55 به گل رسیدند. مانند نیمه اول، باز هم لیورپولی ها حرکتی را از سمت راست ترتیب دادند و الکساندر آرنولد بعد از یک و دو با شکیری، توپی را به دهانه دروازه فرستاد که دیوگو ژوتا به راحتی تبدیل به گل کرد.

 

 

بعد از این گل بازیکنان میهمان پیش کشیدند و برای دقایقی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند تهدیدی روی دروازه لیورپول ایجاد کنند.

حضور صلاح و مانه قدرت تهاجمی لیورپولی ها را افزایش داد و هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم، شدت حملات این تیم بیشتر می شد؛ تا اینکه سرانجام در دقیقه 1+90، قرمزها صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

صلاح که روی پاس الکساندر آرنولد درون محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، توسط پائولینیو سرنگون شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود صلاح پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه محکم، توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه به سمت راست فرستاد تا لیورپول در این دیدار خانگی به پیروزی 2-0 برسد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا