ورزشی

لمپارد: جورجینیو پنالتی زن فوق العاده ای است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716132/42

زمان: 00:06  
1399/08/08

بازدید: 4,092

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی مدعی شد خراب شدن پنالتی جورجینیو طبیعی بوده است.

به گزارش “آلانه”، بعد از تساوی در اولین بازی در لندن مقابل سویا، چلسی امشب مقابل کراسنودار فوق العاده بازی کرد و موفق شد با چهار گل در روسیه به برتری برسد. فرانک لمپارد در پایان بازی از عملکرد بازیکنان تیمش از جمله تیمو ورنر و حکیم زیاش ابراز خوشحالی کرد.

 

فرانک لمپارد گفت: “کراسنودار حریف خوبی بود، اما ما باید خوشحال باشیم که در اروپا سفر کرده و نتیجه مورد نظر خود را گرفتیم. حکیم زیاش امروز برای اولین بار در شرایط مناسبی قرار داشت و من مشتاق تماشای کیفیت این بازیکن در زمین بودم، او مهارت و آرامش زیادی را در مسابقه برای چلسی به ارمغان آورد.

 

 

احساس می کردم کالوم هودسون اودوی لیاقت بازی کردن داشت، زیرا خیلی خوب تمرین کرده بود و من در کل رضایت دارم. من می دانم که تیمو ورنر بازیکنی بسیار توانا است. بازیکنان دیگری نیز داریم و ما در مورد چگونگی حرکت به جلو صحبت خواهیم کرد.

 

از عملکرد آنتونی رودیگر و کورت زوما بسیار راضی هستم و در مورد تونی تردیدی نداشتم. از سطح تمرکز و تلاش برای ثبت کلین شیت رضایت دارم. راضی نگه داشتن پنج مدافع میانی آسان نیست، اما ما برای حرکت به جلو در این سطح از رقابت به این تعداد بازیکن آماده نیاز داریم. من می دانستم که رومن آبراموویچ اینجا است و این همیشه ما را خوشحال می کند. من همیشه حمایت آبراموویچ را چه هنگام حضور در استادیوم و چه هنگام نبودش احساس می کنم.

 

خراب شدن پنالتی جورجینیو؟ او در نواختن پنالتی هایش فوق العاده موفق بوده و هنگامی که این تعداد پنالتی می زنید، دوره هایی وجود خواهد داشت که یکی دو تا را نیز از دست می دهید.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا