ورزشی

قربانیان: بادران امسال باید به لیگ برتر صعود کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716031/41

زمان: 14:24  
1399/08/07

بازدید: 3,610

شرط‌بندی برخی نتایج را تعیین می‌کند

مالک باشگاه بادران تاکید کرد که در برخی از بازی‌های لیگ دسته‌اول، شرط‌بندی نتایج را مشخص می‌کند.

به گزارش “آلانه”، قربانیان رئیس هیات مدیره باشگاه بادران در خصوص قرعه‌کشی مسابقات لیگ دسته اول و اینکه چه نظری در خصوص قرعه بادران دارد، گفت:‌ اعتقاد من این است که قرعه‌کشی نباید در عملکرد و هدف بادران تاثیری داشته باشد. به هر حال همه تیم‌ها در شرایط مساوی برابر هم قرار می‌گیرند و قرعه نباید تاثیری در هدف ما داشته باشد. شاید هر قرعه محاسن و معایب خودش را برای هر تیمی داشته باشد ولی هدف نهایی ما صعود است و باید بهترین نتایج را بگیریم.

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش تاکید کرد:‌ من با بچه‌های تیم در خصوص اهداف‌مان صحبت می‌کنم، من به آنها خواهم گفت که اگر عملکرد خوبی داشته باشیم، همه بازیکنان را بالا خواهم برد. ما باید به لیگ برتر صعود کنیم و رسیدن به این هدف نیازمند این است که همه وظایف‌شان را به بهترین شکل انجام دهند. من دست فرهاد کاظمی سرمربی تیم را هم باز گذاشته‌ام و امیدوارم در نهایت به هدف‌مان برسیم.

قربانیان با اشاره به اینکه همه باید شاهد رقابتی پاک در مسابقات لیگ دسته اول باشند، تصریح کرد: متاسفانه شرطی بندی در فوتبال ایران هم رخنه کرده و این موضوع در برخی نتایج تاثیر گذار است؛ من در این زمینه هم با بازیکنان صحبت خواهم کرد. من از دستگا‌های نظارتی، اجرایی، قضایی و فدراسیون تقاضا دارم که با شرط‌بندی مبارزه کنند تا برخی قمارباز و شارلاتان، قداست فوتبال را زیر سوال نبرند. خیلی‌ها مثل من در بحث اشتغال‌زایی و مسئولیت پذیری اجتماعی عاشق هستند و نباید اتفاقاتی رخ دهد که حق تیمی در بیرون از محیط فوتبال خورده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا