ورزشی

فابیو کاپلو و اعتراض به یک تبعیض در فوتبال اروپا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716106/52

زمان: 20:23  
1399/08/07

بازدید: 9,668

فابیو کاپلو به حضور تماشاگران برخی تیم ها در استادیوم ها واکنش نشان داد.

به گزارش “آلانه”, شب گذشته اینتر در اوکراین مهمان شاختار بود و در نهایت با تساوی بدون گل مقابل این تیم متوقف شد. در مسابقه دیشب حدود 15 هزار هوادار تیم اوکراینی در ورزشگاه حضور داشتند و حالا فابیو کاپلو این موضوع را یک امتیاز ناعادلانه برای برخی تیم ها نسبت به سایرین تلقی کرده است.

 

فابیو کاپلو در این‌باره گفت: ” شاختار با 15 هزار هوادار مقابل اینتر بازی کرد و من فکر می‌کنم که این موضوع کاملاً به آنها کمک کرد. حضور هواداران همواره یک مزیت برای تیم میزبان در بازی های خانگی محسوب می شود.”

 

 

 

 

حضور هواداران در استادیوم ها به مقررات هر کشور بستگی دارد. باشگاه هایی مثل شاختار، دیناموکیف و پورتو می‌توانند تا در بازی‌های خانگی خود اجازه حضور محدود به هواداران شان را بدهند. این در حالی است که تیم های ایتالیایی از این اتفاق محروم هستند.

 

فابیو کاپلو در ادامه گفت: ” اینتر و سایر باشگاه های ایتالیایی باید بدون هواداران خود بازی کنند.  هواداران میزبان می توانند گاهی روی داور تأثیر بگذارند و برای آنها مثبت است. این یک اختلاف بزرگ است که باید توسط یوفا بررسی شود.  منصفانه نیست که برخی از تیم ها بتوانند با هواداران خود بازی کنند در حالی که دیگران نمی توانند. من به این موضوع مهم اهمیت می دهم؛ طرفداران می توانند تأثیرگذار باشند.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا