ورزشی

شاختار۰- ۰اینتر؛ فرصت سوزی عجیب نراتزوری

به گزارش “آلانه”، اینتر بعد از توقف در هفته اول مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب در دومین مسابقه خود مهمان شاختار اوکراین بود این بازی در پایان با تساوی بدون گل پایان پذیرفت.

 

اینتر کار را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار داشت. آن ها در دقیقه 16 به اولین موقعیت مهم خود دست یافتند. روملو لوکاکو پس از، از دست دادن یک موقعیت تک به تک توپ را برای نیکولو بارلا ارسال کرد اما شوت فوق العاده این بازیکن با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد.

 

 

 

 

در دقیقه 18 باز هم این نیکولو بارلا بود که می توانست برای اینتر گلزنی کند اما ضربه او توسط دروازه بان شاختار دفع شد. با این حال کمک داور در این صحنه آفساید نیز اعلام کرده بود.

 

در ادامه باز هم اینتر بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و چند حمله روی دروازه شاختار ترتیب داد. نراتزوری در دقیقه 41 به یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه این تیم اوکراینی دست یافت. روملو لوکاکو پشت توپ ایستاد و ضربه محکمی را روانه دروازه کرد اما توپ او بعد از برخورد دروازه‌بان حریف و سپس تیر دروازه راهی کرنر شد.

 

 

 

 

در ادامه نیمه اول نیز اینتر چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کرد اما هیچ کدام از آنها به گل منجر نشد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

 

 

 

 

اینتر نیمه دوم را هم بسیار خوب آغاز کرد و می توانست در دقیقه 54 به گل اول دست پیدا کند. ضربه مارسلو بروزویچ با دفع ناقص دروازه‌بان شاختار مواجه شد تا توپ در دهانه دروازه خالی جلوی پای لائوتارو مارتینز قرار بگیرد اما او در کمال ناباوری ضربه اش را به بیرون فرستاد.

 

در ادامه نیمه دوم نیز اینتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست موقعیت صددرصدی روی دروازه حریف ایجاد کند تا بازی نهایتاً با نتیجه بدون گل پایان پذیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا