ورزشی

رقابت در خط هجومی سپاهان مثل بخش میانی

کد خبر: 1716103/41

زمان: 19:49  
1399/08/07

بازدید: 9,996

با اضافه شدن یک مهاجم هدف دیگر؛

محرم نویدکیا تیم پرمهره‌ای در اختیار دارد که در مصاحبه‌های خود مدام از عملکرد آنها تعریف و تمجید کرده و حالا یک بازیکن با کیفیت دیگر به این جمع اضافه شد.

به گزارش “آلانه”، آخرین خرید سپاهان بازیکنی بود که شاید با توجه به حضور محسن الغسانی، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش در خط هجومی طلایی پوشان فکرش را هم نمی کردیم؛ ولی بی شک نویدکیا روی توانایی‌های روح الله باقری و به ویژه توانایی حفظ توپ او حساب ویژه‌ای باز کرده است.

باقری مهاجمی به شمار می رود که توانایی دریافت توپ و حفظ آن را در یک سوم دفاعی حریف دارد و این همان چیزی است که محرم نویدکیا در بخش هجومی تیمش می‌خواهد؛ بازیکنی توپ‌‍‌های دریافتی از هافبک های تیم را به سادگی در اختیار تیم مقابل قرار ندهد.

حالا بی شک با توجه به حضور این 4 مهاجم و همینطور علیرضا صادقی که آقای گل رده‌های پایه آکادمی سپاهان به شمار می‌آید و روی کاغذ فقط یکی از آنها شانس حضور در زمین به عنوان مهاجم هدف تیم را دارد، رقابت میان آنها مانند رقابت در بخش میانی تیم خواهد بود؛ جایی که حداقل یک جین بازیکن با کیفیت در اختیار محرم قرار دارد و باید دید کدامشان می‌توانند در تیمی که نظم و سخت کوشی حرف اول را می‌زند، خودشان را به ترکیب اصلی تیم تحمیل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا