سیاسی

رئیس دولت، وزرا و نمایندگان فقط مشکلات را «بیان» می‌کنند

پنل اس ام اس هیرو

رئیس دولت، وزرا و نمایندگان فقط مشکلات را «بیان» می‌کنندبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، احمد جباری نماینده بندر لنگه، بستک و پارسیان در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور امروز خود گفت: اقدام زننده توهین به ساحت نبی مکرم اسلام در فرانسه را محکوم می‌کنم و هتاکان بدانند که نتیجه چنین اقدامات به نابخردانه‌ای، بدون شک منجر به گسترش اسلام راستین در پهنه گیتی خواهد شد.

او اظهار کرد: باید از خود بپرسیم نتیجه برنامه‌های خانه ملت، مجلس شورای اسلامی، از گذشته تاکنون چه بوده است؟ از قدیم گفته اند یک سوزن به خودت بزن و یک جوالدوز به دیگری!

جباری با بیان اینکه نگرانی از ناکارآمدی دولت مردم را مضطرب ساخته است، اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی در کشور باید متحول شود و با روش برنامه‌هایی فعلی فکر نکنم بتوان امور را بهبود بخشید. با این روش اگر مجلس صد و یازدهم را هم تجربه کنیم، همین مشکلات را شاهد خواهیم بود، چراکه به یک تحول در برنامه ریزی و رویکرد نیاز داریم تا با تصویب قوانین موثر و جامع، از پاسخگویی به نیازها برآییم.

نماینده بندر لنگه، بستک و پارسیان  گفت: اگر فقط به بیان مشکلات بپردازیم، مردم این‌ها را بهتر از ما می دانند؛ رئیس دولت و وزرایش و ما هم به عنوان نمایندگان ملت همه کارمان بیان مشکلات شده است.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا