سیاسی

دریادار حسین خانزادی از منطقه سوم نیروی دریایی ارتش بازدید کرد

دریادار حسین خانزادی از منطقه سوم نیروی دریایی ارتش بازدید کردبه گزارش حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه آلانه، امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در منطقه سوم نداجا مستقر در شهرستان کنارک ضمن بازدید از روند احداث و پیشرفت بیمارستان فوق تخصصی ۶۴ تخت خوابه خاتم الانبیاء، از نزدیک در جریان ساخت اماکن رفاهی، ورزشی و درمانی در کوی سازمانی تکاوران قرار گرفت.

دریادار خانزادی با اشاره به هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت بهداشت و درمان کشور، ابراز امیدواری کرد: انشالله در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری بیمارستان فوق تخصصی ۶۴ تخت خوابه خاتم الانبیاءدر شهرستان کنارک خواهیم بود.

دریادار خانزادی تصریح کرد: این بیمارستان بزرگترین بیمارستان نیرو‌های مسلح در سطح شهرستان‌های کنارک و چابهار است که شامل، دستگاه‌های سی تی اسکن، رادیولوژی، اکسیژن درمانی، اتاق‌های هایپر بار HBO تراپی) و همچنین دارای بخش‌های مختلف داخلی، جراحی، دندانپزشکی، زنان و زایمان، اطفال، اورژانس، سونوگرافی، بینایی سنجی، ICU و ccu است.

بر اساس این گزارش، دریادار خانزادی در ادامه از نزدیک از اماکن در حال ساخت شهرک تکاوران دریایی و چگونگی پیشرفت و زمان اتمام پروژه‌ها در منطقه سوم نداجا در شهرستان کنارک بازدید کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا