ورزشی

به خاطر اوزیل متاسفم؛ او در سطح لیگ برتر است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716066/29

زمان: 17:28  
1399/08/07

بازدید: 15,262

لورن کوشیلنی:

کاپیتان سابق باشگاه آرسنال نیز از وضعیت فعلی مسوت اوزیل ابراز تاسف کرد.

به گزارش “آلانه”، مسوت اوزیل ستاره آلمانی و ترک تبار آرسنال در 32سالگی حالا به مهره‌ای اضافی در این تیم تبدیل شده و این در حالی است که سال‌ها عده زیادی از هواداران او معتقد بودند اوزیل می‌تواند به یکی از بهترین فوتبالیست‌های دنیا تبدیل شود. آخرین نمونه از شرایط فعلی اوزیل در آرسنال حذف شدن نام او از فهرست توپچی‌ها برای شرکت در لیگ اروپا و لیگ برتر بود.

تعداد زیادی از بازیکنان سابق آرسنال و کارشناسان در مقابل این تصمیم باشگاه از اوزیل حمایت کردند.

 

 

 

 

کاپیتان سابق توپچی ها  لورن کوشیلنی نیز به حمایت از اوزیل پرداخت. او در مصاحبه با نشریه اکیپ گفت:« اوزیل یک پدیده است و جایی پاس می دهد که به ذهن هیچکس نمی رسد. او یک استاد واقعی است و پاس هایی باورنکردنی در هر بازی می دهد.

از شرایطی که برای او در آرسنال ایجاد شده متاسفم. سوای کیفیت فنی فوتبالی اوزیل، باید بگویم که او یک انسان فوق العاده است.

 

 

 

 

اوزیل روابط خوبی نیز با هم تیمی هایش دارد. او اقدامات انسان دوستانه زیادی انجام می دهد و به کودکان بیمار کمک می کند. او انسانی سخاوتمند است و من در دوران حضورم در آرسنال با او رابطه خوبی داشتم. با شناختی که از او دارم می دانم که اوزیل رفتاری حرفه ای از خود در تمرینات نشان می دهد و همیشه سر وقت است. او بدون شک بازیکنی در سطح لیگ برتر انگلیس است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا