ورزشی

باید مجسمه ای بزرگتر از نوکمپ برای مسی ساخت

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1716037/29

زمان: 15:11  
1399/08/07

بازدید: 13,109

جوردی فاره:

جوردی فاره کاندیدای ریاست باشگاه بارسلونا اطمینان دارد که لیونل مسی بارسا را ترک نخواهد کرد.

به گزارش ” آلانه”، جوزپ ماریا بارتومئو رئیس باشگاه بارسلونا روز گذشته بالاخره از سمت خود استعفا داد. پس از هفتهها گمانهزنی و پس از اینکه دولت کاتالونیا با درخواست لغو رفراندوم علیه بارتومئو مخالفت کرد، او و تمام اعضای هیئت مدیره بارسلونا استعفا دادند. بارتومئو شب گذشته در بیانیه ای رسمی استعفایش را تایید کرد.

 

 

 

 

جوردی فاره رهبر کمپین ضد بارتومئو که سنگ بنای اول کناره گیری او را گذاشت، پس از استعفای بارتومئو گفت: «خوشحالم که این خواب بد به اتمام رسید ولی چیزی برای جشن گرفتن نداریم. حالا مقطعی جدید در بارسلونا آغاز خواهد شد و ما می خواهیم اداره امور را در دست بگیریم. تردیدی نداشتم که بارتومئو را قبل از اتمام ریاستش بیرون خواهیم کرد. مردم و هواداران از بحران های باشگاه مثل قضیه مسی یا بارساگیت خسته شده بودند.

بارتومئو به هر روشی دست زد تا مانع برگزاری رفراندوم شود و در نهایت چون مطمئن بود بر علیهش رای خواهند داد، استعفا کرد. متاسفانه او تا لحظه مرگ دست از کشت و کشتار برنداشت.»

 

 

 

 

فاره در مورد مسی گفت: «مسی هرگز بارسا را ترک نخواهد کرد. او باید همیشه به باشگاه متصل باشد و این حیاتی است. رئال با دی استفانو چنین کاری کرد. مسی اگر به بارسا وصل باشد، پول بیشتری هم نصیبش خواهد شد. او تاریخ باشگاه است و مجسمه او باید بزرگتر از استادیوم نوکمپ هم باشد.»

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا