ورزشی

ابراهیم شکوری: هیچ تماسی از وزارت نداشته ام

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1715908/47

زمان: 20:26  
1399/08/06

بازدید: 19,944

جوان بودن همه جا مزیت است اما اینجا نه؛

ابراهیم شکوری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: جوان بودن در همه جای دنیا یک مزیت است ، اما در اینجا تبدیل به نقطه ضعف شده است.

به گزارش “آلانه”، باشگاه پرسپولیس پس از استعفای مهدی رسول پناه در وضعیت مبهمی قرار دارد و هنوز درخصوص کناره گیری مدیرعامل این باشگاه و همچنین انتخاب جانشین او تصمیمی گرفته نشده است. در این بین از ابراهیم شکوری به عنوان یکی از گزینه های جدی مدیرعاملی پرسپولیس نام برده می‌شود؛ فوتبالیست سابق و مدیر کنونی فوتبال ایران که جوان ترین دبیرکل تاریخ فدراسیون فوتبال لقب گرفت و حالا ممکن است به جوان ترین مدیرعامل تاریخ پرسپولیس هم تبدیل شود.

 

* تماسی از وزارت ورزش نداشته ام
پیشکسوت 37 ساله تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگویی که با خبرنگار ما داشت، در خصوص احتمال حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: «قبل از این که آقای رسول پناه استعفا بدهند، پیشنهاد کار از سوی ایشان بود اما شرایط کار مهیا نبود که ما در آن مقطع همکاری کنیم. هواداران همیشه به من لطف داشته اند و در روزهای اخیر هم در شبکه های اجتماعی خیلی من را مورد لطف قرار دادند اما در حال حاضر از وزارت ورزش تماسی با من گرفته نشده و این که می‌‌گویند گزینه اصلی ما هستیم یا نیستیم را نمی‌دانم اما امیدوارم اتفاقات خوبی برای پرسپولیس بیفتد.»

 

* این یک فرصت بی نظیر برای پرسپولیس است
او که در رشته مدیریت ورزشی تا دکتری پیش رفته، درباره موضع اخیرش در خصوص وضعیت پرسپولیس عنوان کرد: «ما فقط 50 روز تا فینال آسیا فرصت داریم، به نظرم در این مدت هرکسی هر کمکی که بتواند باید انجام دهد تا مشکلات پرسپولیس حل شود و آرامش به پرسپولیس برگردد. فینال یک تک بازی و در منطقه غرب است و همه باید دست به دست هم دهند تا از این فرصت طلایی قهرمانی در آسیا که کم نظیر است بهترین استفاده که همانا قهرمانی است برده شود .

 

 

 

 

* باشگاه نباید در هرج و مرج بماند
شکوری که در کمیته اعضای  کنفدراسیون فوتبال آسیا عضویت دارد، در خصوص اتفاقاتی که اخیرا برای باشگاه پرسپولیس رخ داده، اظهار داشت: «باشگاه الان مدیرعامل ندارد و امیدوارم سریع تر هیئت مدیره و وزارت ورزش درباره مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد تا از این هرج و مرج جلوگیری شود و هواداران و کادر و بازیکنان بدون دغدغه و در آرامش فقط به بازی فینال فکر کنند. انتشار اسناد باشگاه اتفاق خوبی نیست و بدون شک این دغدغه هواداران و بازیکنان نیز خواهد بود. در مدت اخیر من دیدم اسناد مختلفی از باشگاه پرسپولیس خارج شده که این به هیچ وجه اتفاق خوبی نیست و برای باشگاه مشکل ایجاد می‌کند.»

 

* چطور می‌گویید من جوان هستم؟
ابراهیم شکوری راجع به سن و سال خود و انتقادی که از این بابت به او وارد می‌شود، توضیح داد: «اگر بخواهیم درباره سن صحبت بکنیم باید بگوییم که نگاهی به فوتبال دنیا نشان می‌دهد که مدیران جوان تر روی کار می‌آیند. فکر کنم جوان به آدم ۱۸ تا ۲۹ ساله گفته می‌شود و من که 37 ساله هستم و سال ها در زمین بازی کرده ام و تحصیلاتم مرتبط با ورزش است و سابقه مدیریتی هم دارم، فکر نکنم جوان باشم و نمی‌دانم چرا این صحبت ها را مطرح می‌کنند. ولی در همه جای دنیا جوان بودن یک مزیت است که در اینجا به نقطه ضعف تبدیل شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا