سیاسی

ورود سهام عدالت به بازار بورس، باعث ایجاد تشکیک در این بازار شد

پنل اس ام اس هیرو

ورود سهام عدالت به بازار بورس، باعث ایجاد تشکیک در این بازار شدبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه آلانه، سید کاظم دلخوش عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی درباره بررسی وضعیت بازار سهام و عملکرد سازمان بورس اظهار کرد: نقایصی در گزارش کمیسیون و عملکرد دولت در زمینه بازار سهام وجود دارد. این بازار عمر کوتاهی دارد و در این دوره کوتاه دستگاه‌های ذی ربط  با عجله خود باعث شدند تا  بیش از حد پول وارد بورس شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: ورود ۱۳ هزار میلیارد سهام عدالت به بازار بورس، باعث ایجاد تشکیک در این بازار شد که باید مشکلات آن دقیق مورد بررسی قرار گیرد، از این رو از کمیسیون اقتصادی می‌خواهم فراتر از بازار سرمایه، فضای اقتصادی کشور را بررسی کند، چرا که عدم شفافیت در بورس سرنوشت ما را به اینجا رساند که هر روز شاهد متضرر شدن سهامداران بازار بورس باشیم.

نماینده مردم صومعه سرا گفت: نباید وضعیت بازار بورس را مستقل از سایر بازارها بررسی کرد، از کمیسیون اقتصادی  میخواهیم  گزارشی با استناد به سایر بازارها تهیه کند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا